Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

Trudny czas w życiu Ewy Chodakowskiej

Siostrzenica Ewy Chodakowskiej jest w szpitalu

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych trenerek w Polsce. Na co dzień motywuje Polki i zaraża pozytywną energią. Tym razem jest inaczej. Gwiazda przeżywa trudne chwile i prosi fanki o pomoc i modlitwę.

Siostrzenica Ewy, Vaneska przeszła skomplikowaną operację raka mózgu. Udało usunąć się guz, jednak jej stan zdrowia jest poważny. Dziewczynka dochodzi do siebie po operacji i może liczyć na to, ze ukochana ciocia będzie przy niej. Trenerka opisała na Facebooku, co się wydarzyło, a także podziękowała swoim obserwatorkom za dotychczasowe wsparcie.

Czwarta doba po operacji wycięcia guza mózgu.. Jestem w szpitalu.. Vaneska powoli nabiera sił.. (…) Emocje.. Strach.. Nie byłyśmy na to przygotowane.. Ani my – cała moja rodzina, ani Vaneska.. (…) Proszę moje siostry, żeby zostawiły mnie z nią sam na sam.. Kiedy opuszczają sale, ja zaczynam od obietnicy, ze wszystko bedzie dobrze, ze wszystko przebiega normalnie.. zeby absolutnie niczym sie nie martwiła i skupiła swoją uwagę na samych dobrych rzeczach.. W tym wszystkim chce jej sprawić troche radości.. Pytam czy cos jej przynieść, czy czegos potrzebuje… czy jest coś o czym marzy.. Mowię, ze gwiazdkę z nieba jej przywiozę.. WSZYSTKO CZEGO ZAPRAGNIE!! Widze, ze sie zbiera do powiedzenia czegos.. jestem przekonana ze usłyszę jakąś konkretna rzecz .. Cokolwiek.. Marzenie nastolatki.. Na co Vaneska otwiera usteczka i najsłodszym głosem mówi „kocham Cie” .. I co? Powyłam sie jak dzika, ona tez.. Od tego czasu minęło 6 godzin .. Z godziny na godzinę jest lepiej.. Ech Babki!!!!  Mowię Wam.. Wszystko nic nie warte!  Wszystko to głupoty! Tylko zdrowie.. Dziękuje wszystkim za wsparcie i modlitwę.. – napisała na swoim Facebooku trenerka

Życzymy dużo zdrowia dla Vaneski. Wszystko na pewno skończy się dobrze!

Zobacz także: Wiedzieliśmy, że jest dobrze, ale aż tak? Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się sylwetką po obozie z Ewą Chodakowską

Ewa Chodakowska z siostrzenicą Vaneska

Ewa Chodakowska z siostrzenicą Vaneską

Ewa Chodakowska, pokaz kolekcji Agnieszki Maciejak (fot. AKPA)

Ewa Chodakowska przeżywa chorobę siostrzenicy


Ewa Chodakowska z siostrzenicą Vaneska

Ewa Chodakowska z siostrzenicą Vaneska

Smutna Ewa Chodakowska Facebook

Smutna Ewa Chodakowska Facebook

Ewa Chodakowska na randce

Ewa Chodakowska na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×