Siostry Szczepańskie wskoczyły w bikini i zagrały w reklamie. Wyglądają zjawiskowo!

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie zagrały w spocie reklamowym znanej sieci komórkowej. Dziewczyny pluskały się w basenie z uroczym pluszakiem, a my mogliśmy podziwiać je w strojach kąpielowych. Figury idealne!

Dorota i Monika Szczepańskie  to siostry bliźniaczki występujące w serialu Miłość na Zakręcie. Produkcja emitowana jest na antenie TV4 od sierpnia 2019 roku. Dziewczyny grają tam córki serialowej Heleny, w tej roli możemy zobaczyć Katarzynę Skrzynecką. Dorota swój debiut na szklanym ekranie miała nieco wcześniej – w polskim serialu Ślad, który możemy oglądać w telewizji Polsat.

Ostatnio młode aktorki pojawiły się w spocie reklamowym jednej z sieci komórkowych. W reklamie możemy zobaczyć aż 3 siostry Szczepańskie! Okazało się, że dziewczęta mają równie piękną starszą siostrę – Agnieszkę. Ich podobieństwo jest na tyle uderzające, że można pomyśleć, że są trojaczkami. Niewielu z was zapewne wie, że siostry oddają się też innej pasji, jaką jest muzyka. Dziewczyny są multiinstrumentalistkami. Zajmują się grą na instrumentach klawiszowych oraz śpiewem. W dziedzinie muzyki odnoszą już międzynarodowe sukcesy. Koncertowały między innymi w Malezji, Australii, Chinach czy Stanach Zjednoczonych.

Siostry Szczepańskie pochwaliły się idealną figurą

Kariera dziewczyn cały czas się rozkręca. Dziewczyny nadal są twarzami jednej z sieci komórkowych i regularnie występują w telewizyjnych spotach. Ostatnio zostały mile zaskoczone, ponieważ mogły współpracować z jednym ze swoich największych muzycznych idoli. Pojawienie się na planie światowej sławy rapera Lil Wayne wywołało w nich wiele emocji.

Byłyśmy mega podekscytowane, kiedy okazało się, że będziemy z Lil Waynem współpracować przy jednej produkcji. Dla nas to zawsze była ikona muzy, bo przecież jego utwory towarzyszą nam nie od dziś. Nie sądziłyśmy, że będzie nam dane razem współpracować na polskim rynku i w dodatku na sferze aktorskiej. Zawsze się śmiejemy, że musimy uważać o czym myślimy  – skomentowały współpracę z raperem.

Siostry wystąpiły wspólnie już w trzecim spocie reklamowym. Najnowszy z nich nawiązuje swoją treścią do wakacji. Szczepańskie na planie zaprezentowały się w strojach kąpielowych. Aktorki mogą się pochwalić rewelacyjną figurą. Zdjęcia z planu znajdziecie w naszej galerii.

 

 


Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×