Kuba Wojewódzki zakpił z sióstr Godlewskich. Tak żenującej riposty dawno nie widzieliśmy

Siostry Godlewskie komentują Kubę Wojewódzkiego 

Siostry Godlewskie komentują Kubę Wojewódzkiego

Siostry Godlewskie niedawno się pogodziły, o czym świat poinformowała Esmeralda. Teraz wspólnymi siłami zaatakowały Kubę Wojewódzkiego. O co poszło? 

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska od czasu głośnej awantury na pokładzie samolotu nie rozmawiały ze sobą. Niedawno jednak pogodziły się, o czym poinformowały w sieci. Fakt ten zauważyły nie tylko media, ale także Kuba Wojewódzki, który w ostatnim wydaniu programu, podsumował znane siostry:

Jedna nic nie umie, a druga się od niej uczy.

Na reakcje dziewczyn długo czekać nie trzeba było. Esmeralda odpowiedziała Kubie na swoim Instastories. Przyznała, że zachowanie króla TVN jest sztuczne:

Niby miły, niby elokwentny, starszy Pan, jednakże odnosząc się do sytuacji, która miała miejsce w jego ostatnim odcinku oraz komentarzu odnośnie Sióstr Godlewskich, chciałabym tylko napomknąć, że właśnie tacy, niby idealni, z wyreżyserowanym i gotowym tekstem czytanym z kartki, wyuczonym oczywiście odpowiednio wcześniej, aby nie popełnić gafy na wizji, która zresztą jest i tak montowana na tyle, aby nasz bananowy dziadek wyszedł w jak najlepszym świetle, mają w realnym życiu bardzo trudne relacje sami ze sobą, pustkę w duszy i sercu… Chcąc wypełnić ją coraz to młodszymi partnerkami niestety nie doprowadzi to do poprawienia się relacji z własnym JA. Chciałabym spotkać dzidzie piernika na żywo, bez kamer, świateł fleszy i powiedzieć mu to prosto w twarz.

Wtórowała jej także Małgosia Godlewska, która podkreślała, że z chęcią zajmie miejsce Wojewódzkiego kiedy będzie na to czas:

Kochani, w kontekście wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego naprawdę nic się nie stało☺️Kuba jest jedną z najbarwniejszych postaci naszego rynku medialnego. Uwielbiam go za jego piękny, nastoletni umysł zamknięty w ciele 60-latka. Za parę lat gdy już będzie potrzebował pomocy, przyjdę, zrobię mu lewatywkę (wiem, że lubi) i spokojnie zajmę jego miejsce.

Na ten moment Kuba do zarzutów dziewczyn się nie odniósł. Myślicie, że to zrobi?

Koniec rodzinnego dramatu! Siostry Godlewskie pogodziły się! Z tej okazji możemy podziwiać piękne zdjęcie z łóżka

Fame MMA 3 jeszcze się nie zaczęło, a na ringu już jest gorąco! Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz dały nieźle popalić! [WIDEO]

Siostry Godlewskie za moment wydrapią sobie oczy! Właśnie poszły się sądzić o… Lepiej usiądźcie!


Siostry Godlewskie komentują Kubę Wojewódzkiego

Siostry Godlewskie komentują Kubę Wojewódzkiego

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Siostry Godlewskie - 14 urodziny 4fun TV

Siostry Godlewskie - 14 urodziny 4fun TV

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×