Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Siostry Godlewskie zaśpiewały „Kolorowy wiatr” Edyty Górniak w „Pytaniu na śniadanie”! [WIDEO]Siostry Godlewskie śpiewają Kolorowy wiatr Edyty Górniak

Siostry Godlewskie to istny fenomen. Nagrały kilka piosenek, których wykonanie pozostawia wiele do życzenia, a mimo to w mgnieniu oka wystrzeliły jak rakieta i podbiły polski show-biznes. Małgorzata i Esmeralda odwiedziły już Dzień Dobry TVN, ale dopiero w Pytaniu na śniadanie pokazały na co je stać.

Nie dość, że Godlewskie przyjechały pod siedzibę TVP na lawecie, to w programie wyznały, że szykują się do wydania płyty! Prawdziwą gratkę zostawiły na koniec. Małgorzata, która pochwaliła się, że ukończyła szkołę muzyczną i występowała w zespole Balbinki, dała czadu wykonując arcytrudny przebój Edyty Górniak Kolorowy wiatr.

Podczas swojego popisu na kanapie, Małgorzata zachęcała do dołączenia siostrę Esmeraldę – celebrytka, zarzucając włosami niczym Mariah Carey, z szerokim uśmiechem na twarzy odmówiła udziału w show siostry:

Ojej, jestem nie rozśpiewana, ja wstałam 20 minut temu.

Siostrzany duet przekonywał, że nieczystości na poprzednich nagraniach były spowodowane przez kamerę w telefonie komórkowym, dlatego występ live w porannym show miał udowodnić, że Małgorzata potrafi zaśpiewać tak, że kapcie spadają. Zobaczcie.

Siostry Godlewskie wiedzą jak zrobić prawdziwy dym! Takiego spektakularnego wjazdu pod siedzibę TVP nie miała nawet Anella!

Siostry Godlewskie wypuściły na sylwestra nowy hit! Już nie tylko śpiewają, ale też tańczą w seksownych ciuszkach! Ciężko będzie to przebić [WIDEO]

HOT! Małgorzata Godlewska nie tylko pięknie wykonuje kolędy, ale też śpiewająco rozbiera się przed kamerami! Jej chyba nic nie krępuje!

Czy siostry Godlewskie zrobią karierę w show-biznesie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×