Szukaj

Siostry Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zaśpiewały o świątecznym karpiu i odleciały w kosmos! Parodie ich duetu są jeszcze lepsze! Szczególnie ta Kasi Nosowskiej [WIDEO]

Siostry Godlewskie śpiewają Pada śnieg

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, zatem z tej okazji siostry Małgorzata i Esmeralda Godlewskie z Malborka postanowiły śpiewająco złożyć internautom życzenia. Dziewczyny nagrały cover znanego utworu Pada śnieg, duet Edyty Górniak i Krzysztofa Antkokowiaka. Piosenka w wykonaniu sióstr cieszy się ogromną popularnością w sieci.

Siostry Godlewskie są dosłownie wszędzie. Ich nowy hit dotarł nawet do świata polityki. Poseł Paweł Kukiz – lider ruchu Kukiz’15 zamieścił na swoim profilu na Facebooku brawurowy duet Małgorzaty i Esmeraldy. Z krótkiego opisu Kukiza, wiemy, że utwór zapadł w jego sercu głęboko

Teraz ciężko będzie mnie przekonać do kontynuowania odwiecznej tradycji i obecności karpia na świątecznym stole -skomentował.

Wykonanie świątecznej piosenki sióstr Godlewskich doczekało się już pierwszej parodii. Zabrał się za nią duet mężczyzn przebranych za Małgorzatę i Esmeraldę! Swoje własne wersje nagrali też Kasia Nosowska (!) i Ian Rooth z Paulą Stobińską z bloga Z pamiętnika celebrytki.

Czyje wykonanie dorównuje wersji sióstr Godlewskich? Posłuchajcie poniżej.

Zobacz: Ciężarna milionerka sprytnym trikiem ukryła swój ciążowy brzuszek! Wiele światowych gwiazd stosuje taką sztuczkę!

https://jastrzabpost.pl/galerie/polskie-swiateczne-piosenki-najwieksze-hity-na-boze-narodzenie_443848.html

Zobacz: Marina Łuczenko robi wszystko aby ukryć swoją ciążę?! Jej ostatnie zdjęcie rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości!

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×