Szukaj

Małgorzata Godlewska nagrała swoją wersję hymnu Stanów Zjednoczonych. Skrytykowała ją nawet Esmeralda: „Nie podpisuję się pod tym g***em”. Rzeczywiście jest tak źle? [WIDEO]

Siostry Godlewskie - hymn

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych. W ten sposób chciała uczcić Dzień Niepodległości, który w USA obchodzony jest 4 lipca. Wykonanie nie spodobało się nie tylko internautom, ale także jej siostrze, która dosadnie je podsumowała. 

Esmeralda i Małgorzata Godlewskie w polskim show-biznesie goszczą od prawie dwóch lat. W grudniu 2017 roku do sieci trafiła jedna z kolęd, którą siostry zaśpiewały w swoim stylu. Chociaż ich wykonanie dalekie było od poprawnego, dziewczyny stały się rozpoznawalne.

Od tego momentu co jakiś czas raczyły internautów swoimi „hitami”. Kiedy duet Godlewskich po jednej z kłótni się rozpadł, wiele osób miało nadzieję, że siostry Godlewskie przestaną śpiewać. Okazuje się jednak, że Małgosia tak łatwo poddać się nie zamierza. 4 lipca z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych wypuściła własną wersję hymnu:

Życzenia od dumnego polskiego narodu dla naszych Przyjaciół i sojuszników z USA. Życzymy wam szczęśliwego i błogosławionego Dnia Niepodległości! To dla Pana, Panie Prezydencie Trump! Szczęśliwego Dnia Niepodległości! – opisała nagranie na Instagramie.

Na Instagramie celebrytki pojawiły się komentarze wściekłych internautów, którzy nie mogli powstrzymać się od krytyki:

  • Jak Trump to zobaczy to będzie III wojna światowa gwarantuje
  • Amerykanie bardzo sentymentalnie podchodzą do hymnu amerykańskiego ale żeby tak upokorzyć kraj i ich hymn to już jest przesada!
  • No to wizy pozamiatane

Chociaż do tej pory Esmeralda Godlewska niemal zawsze stawała po stronie siostry, tym razem i ona postanowiła dosadnie podsumować to wykonanie:

Nie podpisuję się pod tym gównem, które nagrała moja siostra. Nasze drogi się rozeszły… mogę jedynie skomentować to jednym słowem – japier***

Nagranie hymnu poniżej. Włączacie na własną odpowiedzialność 🙂

 

Zobacz: Fame MMA 4: Marta Linkiewicz ponownie stoczy walkę! Tym razem z większą gwiazdą niż Esmeralda Godlewska!

Zobacz: Syn Esmeraldy Godlewskiej w swojej pierwszej sesji! Jaki on jest śliczny!

Zobacz: Partner Esmeraldy Godlewskiej publicznie wypowiedział wojnę! Jego oświadczenie oznacza jedno – będzie się działo!


Esmeralda Godlewska komentuje hymn w wykonaniu siostry

Esmeralda Godlewska komentuje hymn w wykonaniu siostry

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA

Małgorzata Godlewska wykonała hymn USA

Małgorzata Godlewska wykonała hymn USA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×