U Ronaldo luksusy, a u siostry jego ukochanej bieda aż piszczy! Siostra Georginy ujawnia rodzinne tajemnice i błaga o pomoc w TV

Ronaldo i Georgina Rodriguez

Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo razem z rodziną opływa w luksusy. Inaczej sytuacja wygląda w domu ukochanej piłkarza. Siostra Georginy Rodriguez poszła do telewizji i wyznała, że jest bezdomna. Czego domaga się od piłkarza i jego narzeczonej?

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbogatszych sportowców na świecie. Piłkarz od najmłodszych lat robi sportową karierę, gromadząc na swoim koncie kolejne nagrody i zawodowe sukcesy. Wszystko to wiążę się oczywiście ze sporymi zarobkami. Wiadomo, że ma on słabość do luksusowych zakupów, ale swoim majątkiem dzieli się też z potrzebującymi i wiadomo, ze wiele razy wspierał różne inicjatywy charytatywne.

Wielką karierę piłkarz łączy z rodzinnym szczęściem. Zawodnik Manchesteru United razem ze swoją ukochaną Georginą Rodriguez wychowuje pięcioro dzieci. Najstarszy jest 12-letni Cristiano junior, później na świat przyszły bliźnięta Eva i Mateo.

Kolejna do rodziny dołączyła Alana Martina, która jest pierwszym biologicznym dzieckiem pary. Starsze pociechy urodziły wynajęte surogatki. Kilka miesięcy temu narzeczeni ponownie zostali rodzicami. Spodziewali się narodzin bliźniąt, ale do domu wrócili jedynie z córeczką Bellą Esmeraldą. Synek pary zmarł tuż po narodzinach.

Siostra ukochanej Ronaldo żyje w biedzie

Ronaldo i jego ukochana uwielbiają luksusowe dodatki. Piłkarz ma słabość do samochodów, a jego partnerka uwielbia ubrania z najwyższej półki. Zawsze pokazuje się w strojach z najlepszych domów mody. Chociaż Cristiano i Georgina żyją na bardzo wysokim poziomie, to okazuje się, że siostra ukochanej piłkarza ledwo wiąże koniec z końcem.

Patricia Rodriguez to przyrodnia siostra Georginy, która zdecydowała się na występ w programie Socialite. Przyznała, że jest bezdomna i żyje w skrajnej biedzie. Razem z dziećmi tuła się ostatnio po opuszczonych budynkach. Powiedziała, że bardzo boli ją fakt, że siostra podróżuje prywatnymi samolotami i mieszka w pięknej willi, ale bardziej nie może znieść tego, że nie chce pomóc jej dzieciom.

Jestem bez grosza, a moja siostra nie pomaga. Co najbardziej mnie boli, to sytuacja moich dzieci. Jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale nie moje dzieci, które są jej siostrzeńcami – poiwiedziała.

Wyznała również, że jest w bardzo złej sytuacji i często brakuje nie tylko na opłacenie mieszkania, ale nawet na jedzenie dla dzieci.

Czasem mam co jeść, czasem nie mam, czasem mam z czego zapłacić czynsz, a czasem nie – wyjaśniła w programie.

Kobieta jest przekonana, że w sytuacji, jakiej się znajduje pomoc młodszej siostry zwyczajnie jej się należy. Georgina nigdy nie wspomina w wywiadach o rodzinie. Wiadomo, że ojciec ukochanej Ronaldo zmarł w 2019 roku. Jakiś czas temu jej wuj udzielił wywiadu The Sun, w którym powiedział, że w momencie, gdy stała się sławna Georgina odcięła się od rodziny.

Myślicie, że pretensje siostry Georginy są uzasadnione?


Patricia Rodriguez

Patricia Rodriguez

Georgina Rodriguez po metamorfozie

Georgina Rodriguez po metamorfozie

Georgina Rodriguez z córkami

Georgina Rodriguez z córkami

Komentarze

 • Gość pisze:

  A z jakiej racji ma pomagać przyrodniej siostrze? Ma rodzoną siostrę z którą utrzymuje bliskie kontakty to wystarczy

 • Gość pisze:

  Jak inni pełno takich samo źycie nie ma lekko oby do 1 z rodziną jak z teściową jak najdalej lepiej dać lewym niź prawym i niestety do roboty a nie na źebry 1mld obserwujących ha ha i to tyle

 • Kleo pisze:

  Przecież to małżeństwo to tylko układ żeby skończyły się plotki o orientacji Ronaldo. Jego „żona” dostaje pensje za milczenie więc nie w głowie jej się dzielić.

 • Gość pisze:

  A dlaczego nie pójdzie do pracy?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×