Szukaj

Siostra Roberta Lewandowskiego kopiuje Annę Lewandowską?! Na najnowszym zdjęciu można je pomylić!

Milena Lewandowska na weselu, siostra Roberta

Milena Lewandowska na weselu, siostra Roberta

Milena Lewandowska kopiuje żonę Roberta?

Milena Lewandowska-Miros – piękna siostra Roberta Lewandowskiego dała się poznać internautom, gdy pojawiła się razem ze swoim znanym bratem i bratową na weselu u znajomych. Wówczas portale plotkarskie rozpisywały się na temat jej boskiej kreacji. Przypomnijmy jednak, że wysportowana starsza siostra Lewego jest byłą siatkarką AZS Politechniki Warszawskiej. Swoją sportową karierę jednak przerwała, postawiła bowiem na rodzinę!

Milena wyszła za mąż za Radka Mirosa – właściciela odzieżowej marki Signor Leone. Urodziła synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest oczywiście Robert Lewandowski. Jak się okazuje nie tylko słynny brat imponuje Milenie. Siostra Lewego inspiruje się także żona brata – Anną Lewandowską, szczególnie jej wyglądem. Milena wkleiła ostatnio na swój profil, zaskakującą fotkę, na której ewidentnie stylizuje się na swoją bratową – Annę!

Na opublikowanej fotografii Milena pozuje w sportowej bluzie z kapturem, jej wyraz twarzy, poza oraz fryzura do złudzenia przypominają żonę Lewego! Podobieństwo do popularnej trenerki, wychwycili natychmiast internauci.

Wygląda pani ślicznie! I ta ulubiona fryzura od Ani – skomentowała internautka.

Na pierwszy rzut oka, faktycznie można się pomylić! To porównanie przypadło także do gustu samej Annie Lewandowskiej, która bardzo szybko szałową fotkę swojej szwagierki polubiła!

A Wy widzicie podobieństwo?

Kuba Wojewódzki skomplementował siostrę Roberta Lewandowskiego: “W jej przypadku okienko transferowe…”

Siostra Roberta Lewandowskiego zachwyciła na weselu w seksownej kreacji! Przyćmiła Annę?

Piękna siostra Roberta Lewandowskiego na wakacjach z popularną WAG! Ten modowy hit pokochała nawet Małgorzata Kożuchowska!


Milena Lewandowska jak Anna Lewandowska

Milena Lewandowska jak Anna Lewandowska

Anna Lewandowska powiększyła usta?

Anna Lewandowska powiększyła usta?

Milena Lewandowska z dzieckiem

Milena Lewandowska z dzieckiem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×