Siostra Przybylskiej na imieniny dostała prezent upamiętniający zmarłą aktorkę. Jej komentarz chwyta za serce

Anna Przybylska i Agnieszka Kubera

Anna Przybylska i Agnieszka Kubera

Siostra Ani Przybylskiej, Agnieszka Kubera, pochwaliła się prezentem, który dostała na imieniny. Piękna niespodzianka wzruszyła internautów.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Chociaż dzielnie walczyła o powrót do zdrowia, rak trzustki okazał się silniejszy. Niemal do ostatnich chwil życia aktorka mogła liczyć na wsparcie bliskich. Wśród nich była jej siostra, Agnieszka Kubera, która jako jedna z pierwszych dowiedziała się o chorobie gwiazdy.

Kubera na co dzień pracuje w gabinecie tomografii komputerowej w jednym z trójmiejskich szpitali. Gdy Ania zauważyła u siebie niepokojące objawy, zwróciła się do siostry. Ta zareagowała niemal natychmiast i poleciła jej odpowiednie badania. Od momentu, w którym panie poznały diagnozę, pocieszała gwiazdę i dawała jej nadzieję, że wyzdrowieje:

Gdy już wiedzieliśmy, że jest niefajnie, uczepiliśmy się statystyk. „Na bank jesteś w tych dwóch procentach, które dożywają pięciu lat!”. Pięć lat to dużo. Wszystko może się zmienić w leczeniu. Później się okazało, że niefajnie jest być w tych dwóch procentach – powiedziała Agnieszka w jednym z wywiadów.

Agnieszka Kubera dostała prezent upamiętniający Anię Przybylską

Chociaż Ani Przybylskiej nie udało się wygrać z chorobą, Agnieszka Kubera stara się o to, by pamięć o jej siostrze nie zniknęła. Co jakiś czas w mediach społecznościowych dzieli się archiwalnymi nagraniami i wpisami, które są z nią związane. W dniu, w którym przypadał dzień urodzin aktorki, opublikowała wyjątkowe wideo. Widać na nim Anię, która trzyma w rękach niemowlaka. Mowa o Miłoszu, synu Kubery.

W czwartek siostra Przybylskiej dodała kolejny post. Tym razem pochwaliła się prezentem, jaki dostała w dniu imienin. Jedna z artystek stworzyła portret Ani. Ten gest tak poruszył Kuberę, że postanowiła się nim pochwalić światu. Dodała krótki, chwytający za serce komentarz:

Ogromnie Dziękuję, że imieniny mogę spędzić z siostrą.

Prezent poruszył internautów, czego nie ukrywają w komentarzach. Pod postem piszą:

  • Piękny portret Ani. R.I.P.
  • O Jezu, piękne. Świetnie wykonany portret.
  • To jest coś niesamowitego. Odeszło wielu znanych, lubianych ludzi, ale nie są tak ciepło wspominani jak Ania. Ta kobieta petarda miała w sobie coś tak wyjątkowego, że trudno to opisać słowami.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Portret Przybylskiej jest wyjątkowy.


Agnieszka Kubera pochwaliła się prezentem, który dostała na imieniny

Agnieszka Kubera pochwaliła się prezentem, który dostała na imieniny

Anna Przybylska w reklamie Garnier

Anna Przybylska w reklamie Garnier

Agnieszka Kubera

Agnieszka Kubera

Komentarze

  • Anna pisze:

    Powiem szczerze, nie mogę już czytać i oglądać informacji bliskich o zmarłych osobach, które robią to wiadomo po co i dlaczego. Wiem, że w dzisiejszych czasach zarabia się dosłownie na wszystkim, ale akurat temat związany z nieżyjącymi jest wyjątkowo przykry.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×