Piękna siostra Piotra Woźniaka-Staraka wzięła ślub w Szwajcarii?! Milioner ujawnił rodzinny sekret w wystrzałowy sposób!

Julia Woźniak-Starak wzięła ślub?

Julia Woźniak-Starak wzięła ślub?

Piotr Woźniak-Starak zdradził wielki rodzinny sekret. Okazuje się, że jego piękna siostra Julia jest już mężatką. Młoda milionerka poślubiła tajemniczego Szwajcara.

Piotr Woźniak-Starak jest synem jednego z najbogatszych Polaków – Jerzego Staraka. Do majątku rodziny należy m.in firma Nutricia, Colgate-Palmolive oraz Polpharma i warszawska Polfa. Piotr nie poszedł jednak w ślady ojca, bowiem został producentem filmowym. Już na początku swojej działalności asystował Andrzejowi Wajdzie podczas produkcji filmu Katyń, brał także udział w tworzeniu serialu kryminalnego Oficerowie. Mimo swoich filmowych sukcesów Piotr nie jest osobą kojarzoną z branżą filmową, jego sława medialna opiera się bardziej na małżeństwie, które zawarł trzy lata temu z Agnieszką Woźniak-Starak.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak przekazała złą wiadomość. Jej mąż miał wypadek! Nie może samodzielnie chodzić!

O życiu prywatnym Piotra wiadomo niewiele. Wmediach plotkarskich można się jedynie doszukać informacji, że mąż dziennikarki TVN-u ma piękną siostrę Julię, która swojego czasu przeszła fenomenalną metamorfozę. Dziewczyna schudła ponad 20 kilogramów, pod okiem Ewy Chodakowskiej doprowadziła swoje ciało do perfekcji. Teraz do sieci trafiły kolejne rewelacje na temat młodej milionerki. Wszystko zdradził Piotr, który udał się z wizytą do Zurichu. Tam właśnie mieszka Julia, która – jak się właśnie okazało – jest już mężatką.

Woźniak-Starak poinformował o tym fakcie za pośrednictwem Instagrama, na którym opublikował film z rodzinnego wypadku do lasu:

Odwiedzając siostrę Julię Starak i szwagra Frizrizio Fabs – napisał Piotr.

Nie wiadomo jednak kim jest szwagier Piotra i czy faktycznie jest mężem Julii. Być może Piotr tak nazywa partnera swojej siostry.

Zobacz: Dieta Agnieszki Woźniak-Starak daje oszałamiające efekty! Gwiazda zdradziła swój sekret i opowiedziała, jak o sylwetkę dba jej mąż!

Zobacz: Cannes 2019: Paparazzi oniemieli na widok polskiej gwiazdy! Przyjechała do Francji luksusowym autem i zatrzymała się w najdroższym hotelu!

Piotr Woźniak-Starak z siostrą Julią

Piotr Woźniak-Starak z siostrą Julią


Piotr Woźniak-Starak strzela do kaczek w Szwajcarii

Piotr Woźniak-Starak strzela do kaczek w Szwajcarii

Piotr Woźniak-Starak strzela do kaczek w Szwajcarii

Piotr Woźniak-Starak strzela do kaczek w Szwajcarii

Ile schudła Julia Starak?

Ile schudła Julia Starak?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×