Szukaj

Piękna siostra Piotra Woźniaka-Staraka wzięła ślub w Szwajcarii?! Milioner ujawnił rodzinny sekret w wystrzałowy sposób!

Piotr Woźniak-Starak zdradził wielki rodzinny sekret. Okazuje się, że jego piękna siostra Julia jest już mężatką. Młoda milionerka poślubiła tajemniczego Szwajcara.
Julia Woźniak-Starak wzięła ślub?

Piotr Woźniak-Starak jest synem jednego z najbogatszych Polaków – Jerzego Staraka. Do majątku rodziny należy m.in firma Nutricia, Colgate-Palmolive oraz Polpharma i warszawska Polfa. Piotr nie poszedł jednak w ślady ojca, bowiem został producentem filmowym. Już na początku swojej działalności asystował Andrzejowi Wajdzie podczas produkcji filmu Katyń, brał także udział w tworzeniu serialu kryminalnego Oficerowie. Mimo swoich filmowych sukcesów Piotr nie jest osobą kojarzoną z branżą filmową, jego sława medialna opiera się bardziej na małżeństwie, które zawarł trzy lata temu z Agnieszką Woźniak-Starak.

O życiu prywatnym Piotra wiadomo niewiele. Wmediach plotkarskich można się jedynie doszukać informacji, że mąż dziennikarki TVN-u ma piękną siostrę Julię, która swojego czasu przeszła fenomenalną metamorfozę. Dziewczyna schudła ponad 20 kilogramów, pod okiem Ewy Chodakowskiej doprowadziła swoje ciało do perfekcji. Teraz do sieci trafiły kolejne rewelacje na temat młodej milionerki. Wszystko zdradził Piotr, który udał się z wizytą do Zurichu. Tam właśnie mieszka Julia, która – jak się właśnie okazało – jest już mężatką.

Woźniak-Starak poinformował o tym fakcie za pośrednictwem Instagrama, na którym opublikował film z rodzinnego wypadku do lasu:

Odwiedzając siostrę Julię Starak i szwagra Frizrizio Fabs – napisał Piotr.

Nie wiadomo jednak kim jest szwagier Piotra i czy faktycznie jest mężem Julii. Być może Piotr tak nazywa partnera swojej siostry.

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

Zobacz: Seria bajecznych zdjęć ze ślubu Kim Kardashian i Kanye’go Westa ujrzała światło dzienne! Wszystko z okazji piątej rocznicy ślubu!

Zobacz: Justyna Żyła chwali się ślubnym zdjęciem! Kreacja jak dla panny młodej: “Taka sytuacja”


Uważasz, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pasują do siebie?

×