Siostra Meghan wraca do gry! Samantha uprzykrzy życie księżnej. Już skutecznie zwróciła na siebie uwagę tabloidów

Siostra Meghan Markle

Siostra Meghan Markle

Siostra Meghan Markle wraca do gry. Wygląda na to, że Samantha Markle znowu nieźle zamiesza w życiu księżnej. Co przygotowała?

Samantha Markle zdążyła już wyrobić sobie opinię niezłej pieniaczki w mediach, poprzez regularne, niepochlebne wypowiedzi się na temat swojej przyrodniej siostry Meghan Markle. Od kiedy ta dołączyła do rodziny królewskiej, kobieta często sprawiała jej kłopoty. Nieproszona przyjechała do Londynu, żądając rozmowy z księżną Sussexu, zaczęła udzielać wywiadów telewizyjnych, a nawet zapowiedziała publikację książki, w której wyjawi światu wszystkie rzekome kłamstwa żony Harry’ego.

54-latka stwierdziła nawet, że Meghan z zazdrości o Kate Middleton ogłosiła swoją decyzję o odejściu z rodziny królewskiej w przeddzień jej urodzin. Teraz szykuje prawdziwą petardę. Żona Harry’ego może zacząć drżeć.

Samantha Markle znowu zaszkodzi Meghan. Co szykuje?

Meghan Markle nie ma łatwych relacji ze swoją rodziną. Jedynie z mamą, Dorią, pozostaje w stałym kontakcie. Okazuje się teraz, że jej pojawiająca w się w najmniej spodziewanych momentach starsza siostra wraca do gry.

Uważa się, że żona Harry’ego ostatni raz widziała Samanthę, która mieszka na Florydzie, w 2008 roku – jednak ona już wcześniej była bardzo krytyczna w wywiadach na temat Meghan. Nie żałowała sobie kąśliwych uwag pod adresem przyrodniej siostry. Nazwała ją nawet „płytką” i zarzuciła, że jej celem jest wspinanie się po drabinie społecznej. Obwiniała ją także o ochłodzenie kontaktów z ojcem i innymi członkami rodziny. Nawet pojawiło się w jej ustach słowo „nieludzka”, na określenie mamy Archiego. Nie wspominamy epitetu, w którym się lubowała – „księżna kłamstw”.

W lutym ubiegłego roku doniesiono, że Meghan miała wybuchnąć płaczem po odkryciu, że jej przyrodnia siostra, planuje napisać o niej książkę. Według bliskich przyjaciół księżna Sussexu czuła, że ​​jest wykorzystywana przez Samanthę.

Przyrodnia siostra Markle, ma w końcu upublicznić wszystkie wspomnienia po latach opowiadania wszędzie o jej dysfunkcyjnej relacji z żoną księcia. 56-latka ma wydać w USA książkę zatytułowaną: The Diary of Princess Pushy’s Sister Part 1. Premiera ma odbyć się w następny piątek. O tym, że zabrała się za pisanie, powiedziała już w 2016 roku. Najwyraźniej udało jej się w końcu opracować pamiętniki.

Według wydawcy Barnes & Noble siostra księżnej obiecuje, że 330-stronicowy tom ujawni ukryte prawdy o jej rodzinie. Opis wydawnictwa brzmi:

Rzeczy nie zawsze są takie, jak się wydają, w świecie, w którym etykiety społeczne określają, kim jesteśmy, jak żyjemy i jak siebie postrzegamy. Samantha Markle znalazła się w centrum medialnego chaosu, kiedy ujawnia ukryte prawdy o swojej rodzinie”. Wskazuje również, że „rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają”, a czasami „prawda jest dziwniejsza niż fikcja.

Szykuje się kolejna publikacja, która może wstrząsnąć monarchią.


Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Meghan Markle w CNN

Meghan Markle w CNN

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×