Szukaj

Ktoś chyba rzucił klątwę na Meghan Markle i księcia Harry’ego! Tuż przed ślubem kolejna osoba wylądowała w szpitalu!

Siostra Meghan Markle jest w szpitalu

Siostra Meghan Markle jest w szpitalu

Samantha Markle miała wypadek. Co z siostrą Meghan Markle?

Wygląda na to, że ktoś naprawdę, naprawdę źle im życzy. Meghan Markle i książę Harry w ciągu ostatniego tygodnia musieli zmagać się z większą ilością kryzysów niż podczas całego swojego związku, a fakt, że już jutro odbędzie się ich ślub wcale nie pomaga w opanowaniu emocji. Najpierw Thomas Markle Jr, wysyłający obraźliwe listy do gazet, później skandal z ojcem Meghan i nieoczekiwana operacja serca, która przeszkodziła mu w przybyciu na ślub własnej córki, a teraz… wypadek siostry aktorki.

Jak donoszą zagraniczne media, Samantha Markle, która miała podobno namawiać Thomasa Markle na ustawianie zdjęć z paparazzim, przeżyła prawdziwe chwile grozy. Podczas przejażdżki drogą szybkiego ruchu na Florydzie, jej chłopak wykonał niebezpieczny manerw – chcąc uciec przed samochodem fotografa, który próbował zrobić im zdjęcia, odbił gwałtownie w lewo. Samochód uderzył w barierkę, a w wyniku odniesionych obrażeń siostra przyszłej księżnej trafiła do szpitala. Ma uraz kostki i kolana, mnóstwo sińców, lekkie problemy ze skupieniem i najprawdopodobniej zostanie w szpitalu na obserwacji przynajmniej kilka dni.

Jak donosi Hollywood Life, Meghan jest już jednym wielkim kłębkiem nerwów i zaczyna modlić się, by całe to zamieszanie wreszcie dobiegło końca. Choć książę Harry wspiera ją jak może, aktorka zaczyna odczuwać ciężar wszystkich nieszczęść, które ostatnio ich dopadły.

Myślicie, że uda im się pobrać bez wywoływania zamieszek albo końca świata? Limit pecha na ten miesiąc z pewnością już wyczerpali.

Książę Harry odbył poważną rozmowę z Eltonem Johnem na temat Meghan Markle. To niesamowite, jak bardzo przypomina księżną Dianę

Meghan Markle i książę Harry już po pierwszej próbie przed sobotnim ślubem! Towarzyszyli im Kate z Williamem oraz brytyjskie siły zbrojne! Zobaczcie zdjęcia

Alexi Lubomirski jest już gotowy na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle! Pokazał pierwsze zdjęcie


Ślubne znaczki z księciem Harrym i Meghan Markle

Ślubne znaczki z księciem Harrym i Meghan Markle

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Próba przejazdu ślubnego orszaku Meghan i księcia Harry'ego

Próba przejazdu ślubnego orszaku Meghan i księcia Harry'ego

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×