Siostra Kurzajewskiego nie wytrzymała i znokautowała Smaszcz. „Festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka”. Zdradziła całą prawdę o byłej bratowej

Komentarze

 • Teresa pisze:

  To wszystko co się dzieje to dlatego że p.Smaszcz jest bardzo zakochana w swoim byłym mężu i nie może znieść że inna kobieta go ma.Pewnie teraz żałuje tego rozwodu ale nienawiścią i chamstwem wobec niego nic nie wskura, wręcz przeciwnie.Wiecej pokory i miłości p Paulino

 • Gość Jola pisze:

  Uważam że ta cała była żona Kurzajewskiego to chyba ma coś nie tak w głowie. Wypisując takie bzdury o byłym mężu sama się poniża. Nie myśli o dobru swoich dzieci.

 • Gość 07 pisze:

  Siostra kurzajewskiego niech nie wykorzystuje okazji do wejścia na chwilę w media bo nie wejdzie zrywaj się siostro Kurzaja

 • Kika pisze:

  Synowie to karta przetargowa, byłej żony. Sama na koncie ma wyskoki w bok i nikt tutaj jej nie szarga opinii. Myślę że planowała powrót do byłego już męża i dlatego ma załamanie idola

 • Gość pisze:

  Paulina myślała że Maciek będzie całe życie sam,że będzie wszystko robił pod jej dyktando,bo ma z nią dzieci.Zazdrosc ja zżera,bo on układa sobie życie,a ona dalej jest sama i zapomniana przez wszystkich.Nie ma wstydu i nie szanuje sama siebie,zasłania się synami że tatuś jest be,a ona cacy,to ona przynosi wstyd własnym dzieciom.Szacun dla Maćka 👍

 • Gość pisze:

  Ona już dawno powinna leczyć się psychicznie, ma jakieś obsesje, nie myśli racjonalnie, obraża wszystkich, którzy jawnie jej nie popierają w tym perfidnym działaniu. Policja powinna już dawno to zakończyć, ona obraża i niszczy niewinnych ludzi.

 • Bezstronna pisze:

  Teraz są tak ciężkie czasy i praca każdego jest też bardzo trudna, odpowiedzialna,a technika ,komputeryzacja posuwa się w zawrotnym tempie.Dobrxe ,że już jestem na emeryturze,ale pamiętam jaka wracałam zmęczona do domu i rozumiem każdą kobietę ,że nie da się patrzeć po powrocie z pracy na pijanego i jeszcze słuchać jego paplania,no nie….z trzeźwym nie ma się niekiedy siły porozmawiać ,a z pijanym wcale.Dobrze ,że pani Kasia jest kobietą niezależna i jeżeli to prawda o uzależnieniu jej byłego męża ,to dobrze,że przerwała ten horror sobie i dzieciom.Po to da rozwody by się nie męczyć na siłę z drugą osobą żyć pod jej dyktando,bo wówczas człowiek staje się marionetka i nie jest wolny.Podjela dla dzna decyzję i gratuluję jej szczęścia i pani Maciejowi w nowym związku.Niech ich miłość będzie wieczna,no to pozwoli przezwyciężyć im wszystko co złe.Piekna para z nich i niech im się wiedzie.Zyczmy wszyscy sobie nawzajem tylko dobra na każdy dzień,a wszystkim nam będzie się żyło lepiej.Zarażajmy dobrem ,usmiechem-,to możemy rozdawać za darmo i wciąż dzielić między sobą ….

 • Gość pisze:

  Takie kobiety jak Pani Paulina są jak wampir energetyczny. To jest ich pożywką gdy komuś dowalą, a jeszcze byłemu mężowi, który jest szczęśliwy w nowy związku to tym bardziej go pognębić.

 • Gość pisze:

  Na podstawie kilku atykułow śmiem twierdzić,że Pani Paulina Smaszcz ma poważny problem.I nie ma w mojej wypowiedzi żadnej złośliwości.Zachowuje się .jakby została pirzucona z dnia na dzieñ przez ęża dla innej kobiety.Przecież juz od dłuższego czasu są po rozwodzie!!!! O co chodzi?! Czy Kurzajewski miał Ją prosić o pozwolenie na ułożrnie sobie zycia.Musi poddać się jakiejś terapii.seeio.Inaczej skoñczy w jakimś szpitalu z głęboką depresją.Bardzo przykro na nią patrzeć

 • Gość pisze:

  Ciekawe ile jej za placa , za te bzdury itp

 • Gość pisze:

  Na miejscu Pana Macieja dawno powinien zrobić zakaz wypowuadsnus się na temat Jego i osób z nim związanych…A po wizycie jego byłej w jego mamy to już było „przegięcie ”
  ….jak można zachodzić starsza schiriwana kobietę bo nagrywać jeszcze filmik i pod jej domem….wymyślają kolejne kłamstwa i oszczerstwa…czy ta kobieta nie na honoru??? Czrs się przelała….zgłosić sprawę do prokuratury….

 • olo pisze:

  co za dziadostwo
  weźcie już wyhamujcie z tymi niusami o kurzajach czy cichopach bo się rzygać chcę
  ani to ładne ani mądre a z pewnością nikomu niepotrzebne

 • Gość pisze:

  Siostra kurzajewskiego też ma wiele za pazurkami,też można o niej wiele napisac.

 • GośćJola pisze:

  Była żona pana Maćka musi go bardzo jeszcze kochać ja ją rozumie przeżyła z nim tyle lat urodziła synów dziś kiedy dzieci dorosłe zamiast oczekiwać wnuków doczekała się małej kaczuszki uśmiechniętej z rodzinnych tragedii bo cierpią dzieci arodzice poparowani nie myslą głowami tylko d up.

 • Gość pisze:

  Pani Smaszcz, proszę się zastanowić co wyprawia, proszę nie mieszać dzieci do swoich rozgrywek bo maluchami już nie są a pani życzę dużo zdrowia i ustawić się w kolejce do psychiatry . Panie Macieju życzę dużo szczęścia i trzymam za was kciuki,powodzenia.

 • Gość pisze:

  Widac ,ze Pani Eks ma problemy psychiczne

 • Realny pisze:

  Temat super. Zapełnia szpalty wielu gazet. Robi dziennikarską kasę. Niestety kosztem tych ludzi. Ale oni się nie liczą. Liczy się kasa. Szkoda ich. Płacą rachunek za coś, co w życiu innych ludzi bywa codziennością.

 • Gość iga pisze:

  Wystarczy spojrzeć na twarz Pauliny,widać od razu że jej potrzebny jest psychiatra. Tam jest wypisane wszystko,wtórny debilizm. Jakim prawem ta bez honoru i ambicji kobieta wtrąca się do życia BYŁEGO męża?To ona pierwsza odeszła od Maćka,a teraz gdy jest sama ,zrobiła się brzydka i złośliwa. Wstyd dla jej całej rodziny. Menopauza dopadła tą lampucerę i coś się pod dekielkiem klepeczki pomieszały .

 • Gośćjola pisze:

  Paulina zamknij się idź do psychiatry

 • E.S. pisze:

  Jeżeli Kasia byłaby szczęśliwa z byłym mężem nie szukałaby szczęścia gdzie indziej

  • Anonim pisze:

   To ciekawe,teraz niektórzy piszą że Hakiel to pijak, przecież,nigdzie,nigdy nikt nie pokazywał żadnego skandalu w tym względzie.Zawsze były pokazywane nagrania kochających dzieci,kochających się rodziców.

 • Gość pisze:

  A ja mam wrażenie, że te wszystkie złe komentarze o P. Macieju piszę sama P. Paulina….

  • Gość pisze:

   Jestem tego samego zdania, walnięta psychopatka jej się nie udało to chce uprzykrzyć życie byłemu,za grosz honoru.

 • Gość pisze:

  No czyli wszystko się zgadza. Walnięta kłamczucha !

 • GośćLucek pisze:

  Panią Pauliną powinni zająć się specjaliści.A co na to Jej obecny partner?

 • Gość pisze:

  Ta baba go nęka jest poprostu okropna!

 • GośćGosia pisze:

  Już jakiś czas temu powinien złożyć doniesienie do Prokuratury o pomówienia, napaść medialna i sTalking. Ta kobieta jest niezrównoważona psychicznie .Sama nagrała filmik jak była u matki p.Macka ? Chwaląc się tym publicznie , a teraz zaprzecza.Jej zazdrość i nienawiść do byłego męża , a tym samym do Jego wybranki serca jest tak nienormalna , że trudno w to wszystko uwierzyć .Wygaduje i atakuje na oślep , aby o niej tylko mówili, wygląda to tak jakby chciała znowu trafić na tzw.”ściankę „, ale tym zachowaniem wróżę trafienie za kratki i nie ważne , czy w szpitalu , czy też w więzieniu, bo to co wyprawia w większości jest karalne.