Siostra Kitty Spencer pochwaliła się suknią druhny. Kreacja robi wrażenie tak samo jak jej uroda

Kitty Spencer

Kitty Spencer

Siostra Kitty Spencer, Amelia, pochwaliła się zdjęciem ze ślubu.  Zaprezentowała przepiękną kreację druhny. Internauci są pod wrażeniem.

Kitty Spencer jest bratanicą księżnej Diany. Chociaż długo pozostawała anonimowa, sporo zmieniło się podczas ślubu Meghan i Harry’ego, gdzie była jednym z ważniejszych gości. Na tę okazję wybrała przepiękną, zieloną kreację, w której olśniewała swoim wyglądem. Prezentowała się w niej tak doskonale, że przyciągnęła uwagę wszystkich fotoreporterów.

Gdy o stylizacji zaczęły rozpisywać się zagraniczne tabloidy, postacią Kitty zainteresowali się internauci. Zaczęli śledzić jej aktywność w social mediach. W ciągu zaledwie jednej nocy liczba jej fanów na Instagramie wzrosła do prawie pół miliona:

To było bardzo dziwne i trochę przytłaczające – podsumowała nagły wzrost zainteresowania swoją osobą w jednym wywiadzie.

Siostra Kitty Spencer, Amelia, pochwaliła się zdjęciem ze ślubu

Niedawno o Spencer znów zrobiło się głośno. Wszystko przez fakt, że wyszła za mąż za starszego o 32 lata Michaela Lewisa. Uroczystość odbyła się we Włoszech. Na zaproszenie młodej pary odpowiedziało sporo znanych osób, wśród których warto wspomnieć m.in. piosenkarkę Pixie Lott oraz wicehrabinę Emmę Weymouth.

Nie zabrakło też siostry Kitty, Amelii, która była jedną z druhen. Chociaż od uroczystości minęło kilka dni, dopiero niedawno pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje ze swoim narzeczonym, Gregiem Mallettem. Wyglądała bardzo elegancko.

Spencer na ślub siostry wybrała różową kreację od Dolce & Gabbana. Ma ona bufiaste rękawy, a także asymetryczny dekolt. Amelia spięła włosy w luźny kok i wypuściła kilka pasm. Postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywała bladoróżowa szminka i delikatny cień do powiek.

Najbardziej magiczny dzień – kiedy moja piękna siostra poślubia miłość swojego życia — skomentowała w opisie.

Internauci nie przeszli obojętnie obok tego wpisu. W komentarzach komplementują urodę Amelii:

  • Świetnie wyglądasz w tej sukni. Przepiękny wybór.
  • Nie mogę się na Ciebie napatrzeć. Wyglądasz doskonale.
  • Bardzo pasuje Ci ta suknia. Super wybór. Przepięknie.

Trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Amelia Spencer wygląda bardzo elegancko.


Amelia Spencer pochwaliła się zdjęciem ze ślubu siostry

Amelia Spencer pochwaliła się zdjęciem ze ślubu siostry

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×