Marta Krupa wychodzi za mąż! Joanna opowiedziała o ślubie siostry. Będzie tak samo spektakularny?

Siostra Joanny Krupy wychodzi za mąż

Jeszcze przed kilkoma miesiącami pisaliśmy, że młodsza siostra Joanny Krupy, Marta zaręczyła się. Radosną wiadomością pochwaliła się na Instagramie, gdzie pokazała zdjęcie z ukochanym i bardzo wymownie je podpisała:

Nie mogę uwierzyć, że jestem zaręczona! Cały czas jestem w szoku!  Jestem taka szczęśliwa

Wybrankiem serca celebrytki jest Marco Andretti amerykański kierowca wyścigowy. Zakochani są ze sobą od kilku lat i wreszcie postanowili wprowadzić swój związek na stopień wyżej. Okazuje się, że para rozpoczęła intensywne przygotowania do ślubu! Szczęście Marty podziela zwłaszcza Joanna, która uwielbia narzeczonego swojej siostry:

Bardzo się ucieszyłam, jak powiedzieli mi o zaręczynach. Uwielbiam jej przyszłego męża, Marta jest zakochana i szczęśliwa. – powiedziała Joanna

Gdzie i kiedy ślub Marty Krupy i Marco Andretti?

Przyszli małżonkowie podobno już wybrali miejsce uroczystości:

Młodzi wiedzą już, gdzie odbędzie się uroczystość. Mama i tata dali im wolną rękę, nie wtrącają się. Ja będę świadkową i pomogę we wszystkim – dodała

Być może zakochani wykorzystają do ślubnej ceremonii uroki i malownicze krajobrazy pięknego Hollywood? Nie mamy wątpliwości co do tego, że w kwestii sukni ślubnej Marta może liczyć na pomoc gwiazdy Top Model.

Gratulujemy!

Zobacz także: Joanna Krupa o nowej edycji „Top Model”. Wiemy, jaki typ modela ma największe szanse na zwycięstwo

Marta Krupa wychodzi za mąż

Marta Krupa wychodzi za mąż

Marta Krupa przygotowują się do ślubu

Marta Krupa i Marco Andretti przygotowują się do ślubu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×