Siostra trenera gwiazd zmarła krótko przed nim. Wypłynęły kulisy rodzinnej tragedii

Jacek Kramek

Jacek Kramek zmarł 19 lipca w wyniku udaru. Śmierć znanego trenera personalnego gwiazd opłakiwało wiele osób z show-biznesu. To nie pierwsza taka tragedia w jego rodzinie. Kilka lat wcześniej odeszła jego siostra. 

Jacek Kramek nie żyje. O śmierci znanego trenera personalnego poinformowano kilka dni temu w social mediach. Pierwsza wzmianka o jego śmierci pojawiła się na oficjalnym profilu Instagramowym, który prowadził. Zamieściła ją tam współpracownica sportowca. Zaledwie w kilka chwil w social mediach zaczęły pojawiać się kondolencje od gwiazd, z którymi Jacek współpracował.

Jako jedna z pierwszych pożegnała go Ania Lewandowska, która nie ukrywała, że śmierć przyjaciela bardzo ją zasmuciła. Wkrótce po niej w sieci swoje wspomnienia z Jackiem zaczęły zamieszczać także inne znane osoby. Kilka słów poświęciła mu między innymi Kasia Cichopek, Maja Bohosiewicz oraz Anna Skura. W szczególny sposób pożegnała go także Edyta Górniak. Trener w zeszłym roku wystąpił w jej teledysku Lime. Przyjaciele z show-biznesu nadal nie mogą uwierzyć, że Jacek zmarł w tak młodym wieku. Miał zaledwie 32 lata.

Jacek Kramek nie żyje. Wcześniej na to samo zmarła jego siostra

Śmierć Jacka była wielkim szokiem dla świata show-biznesu. Młody wiek i sportowy styl życia nie uchroniły go przed problemami zdrowotnymi. Na samym początku przyczyny śmierci nie zostały podane do wiadomości publicznej. Ogromna ilość spekulacji na ten temat sprawiła jednak, że siostra trenera wyznała, że zmarł on w wyniku udaru.

Dzisiaj rodzina i przyjaciele pożegnali Jacka podczas uroczystości pogrzebowych. Rozpoczęły się one o godzinie 11.30 w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul.Wóycickiego. Później żałobnicy odprowadzili ciało Jacka na Cmentarz Komunalny w Kiełpinie.

Nie jest to pierwsza tragedia, która wydarzyła się w rodzinie Jacka. Kilka lat wcześniej na swoim profilu Marianny Kramek można przeczytać było informacje o śmierci młodszej siostry trenera.

Jak pewnie część z was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało moją najukochańszą siostrę Anie z tego świata. Anna Anulka zmarła 15.05.2017 r., nie dała rady wygrać walki z okropnym udarem (…) – pisała kilka lat temu.

Dzień po śmierci Jacka Marianna opublikowała na swoim profilu także wspólne zdjęcie rodzeństwa z bardzo przejmującym podpisem.

Do zobaczenia moje anioły.
Dbajcie o siebie nawzajem i pamiętajcie o nas.
Kocham…

Niestety rodzina Jacka Kramka po raz kolejny musi zmierzyć się z ogromną tragedią.


Jacek Kramek z siostrą Anną

Jacek Kramek nie żyje

Jacek Kramek nie żyje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×