Szukaj

Hailey Bieber ma powód do radości. Wszystko przez dziecko

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey Bieber ma powód do radości. Jej starsza siostra, Alaia Baldwin, powitała na świecie pierwsze dziecko, czym pochwaliła się na Instagramie. Jakiej płci i jak ma na imię?

Hailey Baldwin skradła serce Justina Biebera. Para wzięła dwa śluby: najpierw cywilny, rok później złożyła przysięgę przed Bogiem. Chociaż wydawałoby się, że zakochani tworzą bardzo szczęśliwy związek, tabloidy niedawno donosiły, że nad ich relacją zawisły czarne chmury. Jak podawał National Enquirer modelka ma dość kontroli męża. Przymierza się do rozstania:

Hailey nie może znaleźć siebie, bo Justin ciągle żąda jej uwagi. Nie ufa również jej przyjaciołom i obawia się, że napełniają jej głowę niedorzecznościami związanymi z ich małżeństwem. Nie chce spuścić jej z oczu! – podaje informator tabloidu.

Hailey Bieber została ciocią. Alaia Baldwin urodziła

Małżonkowie nie odnieśli się do tych plotek. Pewne jest za to, że Hailey Bieber ma powody do radości. W jej rodzinie pojawiło się dziecko. Trzy dni temu jej starsza siostra, Alaia Baldwin urodziła córeczkę, którą pochwaliła się w sieci.

Na Instagramie dodała dwa zdjęcia, na których pozuje z maleństwem i z mężem Andrewem Aronowem. Dumna mama w opisie zdradziła imię maluszka, a także podziękowała za wszelkie przejawy serdeczności:

Iris Elle Aronow […] Jest absolutnie idealna, wszyscy jesteśmy szczęśliwi i zdrowi. Dziękuję bardzo @drthaisaliabadi za to, że wszystko przebiegło tak sprawnie, jak tylko mogłam sobie wyobrazić.

Internauci ruszyli z gratulacjami. Pod adresem rodziny pozostawili mnóstwo ciepłych słów:

  • Przepiękne zdjęcia, cudowna rodzinka. Miło się na Was patrzy.
  • Urocze zdjęcia. Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla maluszka.
  • Ale pięknie się prezentujecie. Wszystkiego dobrego dla Was.
  • Nie mogę się napatrzeć, cudownie. Gratulacje.
  • Dużo zdrówka dla mamusi i dla córeczki. Pięknie wyglądacie.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do gratulacji internautów.


BaldwinBaldwin2
Hailey Bieber o pierwszym pocałunku z Justinem Bieberem

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku z Justinem Bieberem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×