Siostra Anny Przybylskiej pochwaliła się mężem. To prawdziwy przystojniak. Na zdjęciach nie szczędzą sobie czułości

Agnieszka Kubera

Agnieszka Kubera

Anna Kubera, siostra Przybylskiej, pokazała fotki partnera. Mężczyzna nie lubi marnować czasu. Jest zapalonym sportowcem.

Anna Przybylska (ur. 1978), aktorka i fotomodelka, w 1997 roku zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Ciemna strona Wenus w reżyserii Radosława Piwowarskiego. Pojawiła się też w produkcjach: Złotopolscy, Sezon na leszcza, Lokatorzy, Superprodukcja, Kariera Nikosia Dyzmy, Dzień świra, Daleko od noszy, Rh+, Ryś, Niania, Kryminalni, Sęp, Bokser, Lekarze. Popularna aktorka była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem,  z którym miała trójkę dzieci: Oliwię (ur. 2002), Szymona (ur. 2006) oraz Jana (ur. 2011).

Niestety, los nie był dla Anny zbyt przychylny. Gwiazda zachorowała na nowotwór. W 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki. Podejmowała też próby leczenia choroby w Szwajcarii. Starania te okazały się daremne i pożegnała się ze światem w październiku 2014 roku. Została pochowana na cmentarzu w rodzinnej Gdyni. Anna nie mogła się pogodzić ze śmiercią.

Często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz – mówiła.

Jedną z osób, które najbardziej wspierały Annę podczas choroby, była jej starsza siostra Agnieszka Kubera (ur. 1974). Krewna aktorki powiedziała w jednym z wywiadów:

Gdy już wiedzieliśmy, że jest niefajnie, uczepiliśmy się statystyk. „Na bank jesteś w tych dwóch procentach, które dożywają pięciu lat!”. Pięć lat to dużo. Wszystko może się zmienić w leczeniu. Później się okazało, że niefajnie jest być w tych dwóch procentach.

Kubera aktywnie dba teraz o to, aby pamięć o jej sławnej siostrze nie zginęła. Regularnie publikuje pamiątkowe zdjęcia i wspomina zmarłą. Miłość między siostrami była naprawdę silna.

Partner Agnieszki Kubery. Jak wygląda?

Sama Agnieszka nie może żyć tylko wspomnieniami. Korzysta z życia razem ze swoim partnerem. O jej wybranku niestety nie wiadomo zbyt wielu. Wiemy, że od 24 lat są małżeństwem. Jeszcze przed ślubem – jak napisała kiedyś na Instagramie Agnieszka – byli parą przez pięć lat. Ostatnią rocznicę zawarcia związku małżeńskiego spędzili w południowoeuropejskiej Albanii.

Teraz, przy okazji Święta Niepodległości, Agnieszka podzieliła się najnowszymi zdjęciami swojego wybranka. Okazuje się, że to zapalony sportowiec. Mężczyzna wziął udział w biegu z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Pełną fotorelację z przygotowań do biegu możecie zobaczyć w naszej galerii. Mamy nadzieję, że partner Kubery dobrze sobie w nim poradził.

Mąż Agnieszki to wysoki i dobrze zbudowany mężczyzna o jasnym kolorze oczów. Niejedna kobieta może jej pozazdrościć takiego przystojniaka. Co myślicie o panach w jego typie? Pozdrawiamy małżonków i życzymy im samych sukcesów – również tych w sporcie! Poniżej wstawiamy post ze zdjęciem, na którym uwidoczniono pana Kuberę podczas marszobiegu na sopockim molo.


Partner Agnieszki Kubery - starszej siostry Anny Przybylskiej. Fot. InstaStories

Partner Agnieszki Kubery - starszej siostry Anny Przybylskiej. Fot. InstaStories

Partner Agnieszki Kubery - starszej siostry Anny Przybylskiej. Fot. InstaStories

Partner Agnieszki Kubery - starszej siostry Anny Przybylskiej. Fot. InstaStories

Agnieszka Kubera i jej partner. Fot. Instagram

Agnieszka Kubera i jej partner. Fot. Instagram

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie znasz człowieka i wydajesz o nim opinie, zastanów się Gościu, tak nie robi się

  • Gość pisze:

   Siostra Ani po jej śmierci próbuje się wybić i gwiazdorzyc . Wyjście z cienia i lansowanie się? Żenada. Facet jak facet , każda ma swój własny gust i nie trzeba się wychylać by być szczęśliwym.

  • Gość pisze:

   One nie są w ogóle podobne ani trochę do siebie

 • Snapi pisze:

  A siostra przejęła schedę po śp siostrze? wszystko na insta, może coś kapnie ze sławy, a mężowi lepiej w czapce

 • Gość magda pisze:

  Taki jak dużo mężczyzn przystojniak nie widać tego taki chłopek jełopek. Ale ważne że się kochają

 • Gość pisze:

  Przystojniak buhaaaaaaaa stary łysy facior

 • Gość pisze:

  Moze Ania jeszcze psa miała rybki i tchórzofretkę? Chetnie posłucham historii poznam ich rodzinę

  • Taka jedna pisze:

   Lepiej spytać czego nie miała..jak napisali tę biografię Pani Ani zastanawiałam się, dlaczego niekt nie pomyślał o jej dzieciach. Przecież najmłodsze tak właściwie nie będzie jej pamiętało. Smutne to. A oni opisują wszystko. Jej bóle, pogorszenie stanu zdrowia. Czego by tam nie było. Zero prywatności. A przecież sama zainteresowana nie chciała być celebrytką. Smutne.

 • Gość ;) pisze:

  Przystojniak jak ch…j !!! Wogole nie jest podobna do Ani. Ania to była piękna kobieta !!

  • Gość pisze:

   Z gustami jak z dupą każdy ma swoją. Proszę swoje zdjęcie wrzucić, anonimowy tchórz.

 • Gość pisze:

  Przystojniak jak ch..j !!!! Wogole nie jest podobna do Ani. Ania to była piękna kobieta !!

  • Gość pisze:

   A kto mówi,że ma być podobna. W jakim celu to porównanie? Nic miłego nie przyszło do pustej główki? Tak łatwo pisać z zawiścią, pod pretekstem wyrażania swojej opinii. To trzeba też potrafić.

 • Gość pisze:

  Rzeczywiście „przystojniak”

 • Gość pisze:

  Naprawdę nie macie o czym pisac

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×