Film o Ani Przybylskiej. Siostra aktorki ujawniła, co działo się pierwszego dnia: „Mam nadzieję, że pierwszy klaps przyniesie miliony monet”

Siostra Anny Przybylskiej

Siostra Anny Przybylskiej

Siostra Anny Przybylskiej podzieliła się wyjątkową pamiątką z planu filmu o zmarłej aktorce pod tytułem Ania. Co to takiego?

Już za kilka miesięcy zobaczymy film dokumentalny o życiu Anny Przybylskiej zatytułowany Ania. Po raz pierwszy wyświetlone zostaną archiwalne materiały z domowego zacisza. Fani będą mogli poznać aktorkę jako córkę, siostrę, matkę, partnerkę i przyjaciółkę. W produkcji udział wezmą najbliższe jej osoby. Wyjątkową pamiątką z planu podzieliła się siostra Ani, Agnieszka Kubera.

Siostra Anny Przybylskiej podzieliła się wyjątkową pamiątką

Szykuje się wyciskająca łzy produkcja. Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy – jak udało się nam ustalić, film pojawi się 5 października, czyli w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki.

Pierwszym planem był film fabularny. Ostatecznie jednak rodzina wycofała się z tego pomysłu, o czym poinformował reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z magazynem Na Żywo.

Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną.  Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie – wyjawił Piwowarski.

Najbliżsi uznali, że film dokumentalny będzie bardziej odpowiednim hołdem dla Ani. Prace trwają, a w rozmowie z naszą reporterką o swoich uczuciach związanych z projektem opowiedziała Oliwia Bieniuk.

Uważam, że film dokumentalny jest lepszym rozwiązaniem. Myślę, że ciężko byłoby się komuś wcielić w rolę mamy, bo mama była nie do podrobienia, więc myślę, że byłby duży problem z wyborem aktorki. W filmie dokumentalnym będzie pokazanych więcej urywków z mamą, pamiątek, zdjęć, więc myślę, że to będzie o wiele lepsze.

W piątek Agnieszka Kubera zrobiła wielką niespodziankę fanom Anny Przybylskiej i pokazała pamiątkę z planu produkcji, a także przekazała ważne wieści.

Prawda jest taka, że pierwszego dnia na planie ustawiliśmy się tylko do zdjęcia z reżyserami Krystian & Michałem Bandurskim, a operatorzy Michał Tyszkiewicz i Kamil Gubała zamienili to na kilka sekund zapowiedzi niezwykłej licytacji w czasie XI Balu z sercem Fundacja Hospicyjna
Mam nadzieję, że pierwszy i jedyny klaps z tego wyjątkowego filmu przyniesie „miliony monet” na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej.
Wspierajcie Fundację Hospicyjną, warto – napisała.

Jesteście fanami Ani? Czekacie na film?


Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Gosia Rudawska i Anna Przybylska

Gosia Rudawska i Anna Przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×