Siostra Ani Przybylskiej zmieniła fryzurę, ale my zwracamy uwagę na jej głos. Ona brzmi jak Ania!

Siostra Anny Przybylskiej

Siostra Anny Przybylskiej

Siostra Anny Przybylskiej postanowiła wrzucić do sieci świąteczne życzenia. Przy okazji pochwaliła się nową fryzurą. My słuchamy nagrania i jesteśmy wzruszeni. Brzmi identycznie jak Ania. 

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i obiecujących aktorek młodego pokolenia. Pierwsze kroki przed kamerami stawiała już jako nastolatka. Udowodniła, że jest stworzona do tej pracy, a jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Bezustannie pojawiała się w nowych produkcjach, udzielała wywiadów i występowała w sesjach zdjęciowych. To wszystko umiała połączyć z udanym życiem prywatnym. Stworzyła szczęśliwy związek z Jarosławem Bieniukiem, a para doczekała się trojga dzieci. Wiedli szczęśliwe życie w Trójmieście, wychowując razem: Oliwię, Szymona i Jana. Wszystko przerwała wiadomość o jej chorobie. Kilka miesięcy walczyła z nowotworem. Niestety rak trzustki okazał się silniejszy. Aktorka zmarła w 2014 roku.

Pozostawiła ona w żałobie nie tylko partnera i dzieci, ale także siostrę. Agnieszka Kubera, która pracuje w służbie zdrowia, do ostatnich chwil miała nadzieję, że Ania wygra walkę o zdrowie.

Lekarka zdążyła do mnie zadzwonić: „Tu coś jest – mówi – ale na razie się nie martw, bo jeśli nawet, to pewnie zmiana łagodna”. Na to wchodzi Ania: „Wiesz co, doktor powiedziała, że tam nic nie ma”. Potem wróciłam do rozmowy z lekarzem: „Przecież nie powiem dziewczynie, która wsiada do auta, że ja już coś widzę”. Wieczorem zadzwoniła, że musimy Ance załatwić wizytę u chirurga. Zrobili jej kolejne USG, ale cały czas obowiązywała wersja o zmianie łagodnej. Dopiero na stole operacyjnym okazało się co innego – mówiła Agnieszka.

Siostra Anny Przybylskiej zmieniła fryzurą. Ma identyczny głos jak Ania!

Siostra ani Przybylskiej po jej śmierci udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała o walce aktorki i jej ostatnich chwilach. Cały czas stara się też wspierać jej osierocone dzieci. Fani swoją sympatię z gwiazdy po części przenieśli na jej rodzinę i między innymi właśnie na Agnieszkę. Chętnie podglądają oni co u niej słychać. Ku ich uciesze bardzo aktywnie prowadzi ona swój profil w social mediach, gdzie można podglądać ciekawostki z jej codzienności.

Tuż przed Wigilią Agnieszka postanowiła złożyć życzenia internautom. Połączyła się z obserwatorami, będąc jeszcze w pracy. Wrzuciła do sieci krótkie nagranie, na którym widzimy, że ma nową fryzurę. Znacznie rozjaśniła włosy. Naszą uwagę zwróciła jednak barwa jej głosu.

Kochani jeszcze z pracy, ale życzę Wam wszystkiego najlepszego na te święta. Spokoju, radości i miłości. Wszystkiego dobrego – mówi na nagraniu.

Trzeba przyznać, że ma głos łudząco przypominający Anię, z charakterystyczną chrypką. Zauważyliśmy to  nie tylko my, ale też internauci, którzy nie ukrywają wzruszenia. Jedna z osób napisała:

Miło usłyszeć znajomy głos.

Pod postem pojawiło się również wiele świątecznych życzeń, do których i my się przyłączamy. Wysłuchajcie nagranie i dajcie znać, czy głos Agnieszki przypomina wam Anię.


Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera i jej partner. Fot. Instagram

Agnieszka Kubera i jej partner. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×