Szukaj

Siostra Ani Przybylskiej pochwaliła się wielkanocnymi ozdobami w domu. Piękne. Jest też wzruszająca pamiątka po zmarłej aktorce

Siostra Anny Przybylskiej podziękowała fanom za pamięć

Siostra Anny Przybylskiej podziękowała fanom za pamięć

Siostra Anny Przybylskiej już przygotowuje dom na Wielkanoc. Pierwsze dekoracje pokazała na Instagramie. Jednak na zdjęciu można dostrzec coś więcej. Wzruszające.

Agnieszka Kubera, to starsza siostra Anny Przybylskiej nie jest związana z show-biznesem. Opinia publiczna poznała ją w momencie, kiedy wspierała aktorkę w jej ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Pracuje w gabinecie tomografii komputerowej. Jednak z jej publikacji na Instagramie już wiemy, że ma artystyczną duszę.

Jakiś czas temu ogłosiła, że można u niej kupić okazjonalne dekoracje. Tworzy ozdoby sezonowe, jak na Boże Narodzenie, ale też pudełka kwiatowe. Taki kartonik z kompozycją żywych roślin można nabyć przez cały rok. Są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach, a siostra Przybylskiej oferuje także realizację zamówień specjalnych. Jej ofertę bez problemu można znaleźć na platformie z ogłoszeniami OLX.

Umiłowanie do piękna widać także we wnętrzu jej mieszkania. Kubera już przygotowuje się do nadchodzących świąt wielkanocnych. Właśnie pochwaliła się na Instagramie uroczymi detalami. Jednak my dostrzegamy coś wzruszającego.

Siostra Anny Przybylskiej udekorowała dom na Wielkanoc

Agnieszka Kubera była bardzo związana z Anią Przybylską. Musiały trzymać się razem i poradzić sobie po śmierci ojca, który zajmował się w ich domu w zasadzie wszystkim. Kiedy Anna źle się poczuła, to właśnie do siostry zwróciła się jako pierwszej. W rozmowie telefonicznej zdradziła symptomy swojej choroby, a ta szybko umówiła ją na badania.

To też Agnieszka Kubera usłyszała jako pierwsza niepokojące wieści.

Lekarka zdążyła do mnie zadzwonić: „Tu coś jest – mówi – ale na razie się nie martw, bo jeśli nawet, to pewnie zmiana łagodna”. Na to wchodzi Ania: „Wiesz co, doktor powiedziała, że tam nic nie ma”. Potem wróciłam do rozmowy z lekarzem: „Przecież nie powiem dziewczynie, która wsiada do auta, że ja już coś widzę”. Wieczorem zadzwoniła, że musimy Ance załatwić wizytę u chirurga. Zrobili jej kolejne USG, ale cały czas obowiązywała wersja o zmianie łagodnej. Dopiero na stole operacyjnym okazało się co innego.

Potem kiedy okazało się, że nie jest dobrze, Agnieszka była przy Ani do końca. Nie tracili nadziei, ale pół roku po diagnozie, Przybylska zmarła. To był wielki cios dla jej najbliższych. Śmierć Przybylskiej wstrząsnęła całą Polską. Osierociła troje małych dzieci i to dla nich właśnie Jarosław Bieniuk, ale także i ciocia, musieli być silni.

Mimo że Anna odeszła, to wdać, że cały czas jest z najbliższymi. Żyje w ich wspomnieniach. Widać ją w detalach wystroju mieszkań rodziny, które pojawiają się w sieci.

Kiedy Agnieszka Kubera pochwaliła się poduszkami z króliczkami, które tak świetnie wprowadzają w nastrój wiosny i zbliżającej się Wielkanocy, wystarczy tylko podnieść wzrok i już widać, że nad sofą na honorowym miejscu stoi zdjęcie z Anną Przybylską. Wzruszające.


Jak mieszka siostra Ani Przybylskiej?

Jak mieszka siostra Ani Przybylskiej?

Jak mieszka siostra Ani Przybylskiej?

Jak mieszka siostra Ani Przybylskiej?

Agnieszka Kubera pochwaliła się prezentem, który dostała na imieniny

Agnieszka Kubera pochwaliła się prezentem, który dostała na imieniny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×