Rozpaczliwy apel Sinéad O’Connor. Zaginął jej nastoletni syn

Sinead O'Connor syn

Sinead O'Connor syn

Zaginął syn Sinéad O’Connor

Zaginął syn Sinead O’Connor. Zrozpaczona gwiazda opublikowała apel do internautów z prośbą o pomoc w odnalezieniu 14-letniego Shane’a.

Sinéad O’Connor od wielu lat cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i głęboką depresję. Zagraniczna prasa jakiś czas temu informowała, że tuż po tym jak Sinéad opublikowała przerażające wideo skierowane do fanów, trafiła do szpitala psychiatrycznego. Pod koniec roku gwiazda pokazała się w hidżabie – ogłosiła wówczas potężne zmiany w swoim życiu.

Chciałabym ogłosić, że jestem dumna z tego, że zostałam muzułmanką. To naturalna konkluzja podróży każdego inteligentnego teologa. Wszystko prowadzi do islamu. Zostanie mi nadane nowe imię. To będzie Shuhada – napisała.

Chociaż piosenkarka po przejściu na islam stanowczo odcięła się od swojej przeszłości (zmieniła nawet imię i nazwisko na Shuhada' Davitt), wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. 20 stycznia Sinéad opublikowała wstrząsającą wiadomość o zaginięciu jej 14-letniego syna Shane’a. Chłopiec po raz ostatni widziany był w piątek w okolicach miasta Wicklow. Następnie słuch po nim zaginął:

To mój 14-letni syn zaginął i jest poszukiwany od ostaniach dwóch dni. Jeśli jesteś rodzicem i w twoim domu przebywa, proszę skontaktuj się – napisała na Twitterze zrozpaczona matka.

W poszukiwania Jake’a zaangażowali się nie tylko policjanci, ale również fani gwiazdy, którzy masowo udostępniają zdjęcie chłopca w portalach społecznościowych. Internauci obiecali artystce także wsparcie duchowe poprzez modlitwę w intencji szybkiego odnalezienia się nastolatka:

  • Z Twoim synem wszystko jest w porządku i wkrótce wróci. Modlitwa działa i powoduje mniej zmarszczek niż zamartwianie się.
  • Przykro mi słyszeć, że Ci go brakuje. Mam nadzieję, że wkrótce znajdziesz swojego syna!
  • Taki niepokój sprawia, że jesteś bardzo niespokojna i bardzo cierpisz.

Mamy nadzieję, że historia lada dzień zakończy się happy endem.

Sinead O’Connor zmieniła nazwisko i przeszła na islam! Mamy jej pierwsze zdjęcie w hidżabie!

Masakra! Syn pobił Sinead O’Connor! Pokazała mocne zdjęcie i opowiedziała o szczegółach: „Zrobił to na werandzie mojego własnego domu”

Z Sinead O’Connor nie jest najlepiej! Gwiazda trafiła do szpitala po tym, jak wrzuciła szokujące nagranie do internetu


Shane O'Connor zaginął

Shane O'Connor zaginął

Sinead O'Connor i Shane

Sinead O'Connor i Shane

Sinead O'Connor w hidżabie

Sinead O'Connor w hidżabie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×