Sinead O’Connor jest w bardzo złym stanie psychicznym. Samobójstwo syna przywołało demony z przeszłości

Sinead O'Connor

Sinead O'Connor

Sinead O'Connor jest w złym stanie. Właśnie poinformowała, że jest w drodze do szpitala. Co napisała na Twitterze?

Sinead O’Connor przeżyła wielką tragedię. Kilka dni temu poinformowała fanów o śmierci 17-letniego syna. Kilka dni wcześniej zgłosiła jego zaginięcie. Niestety poszukiwania zakończyły się odnalezieniem ciała nastolatka.

Mój piękny syn, Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, światło mojego życia, postanowił dziś zakończyć swoją ziemską walkę i jest teraz już z Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i niech nikt nie idzie za jego przykładem. Moje dziecko. Tak bardzo cię kocham – napisała na Twitterze.

Chłopak popełnił samobójstwo. Okazuje się, że przed śmiercią Shane przebywał na prywatnym oddziale szpitala Tallaght w Dublinie. To między innymi tę placówkę Sinead obwinia o śmierć dziecka.

W jaki sposób straumatyzowany 17-latek, który był w szpitalu Tallaght ze względu na próby samobójcze, był w stanie zaginąć? Szpital oczywiście nie bierze na siebie odpowiedzialności. Co się stało z moim synem, gdy był pod ich opieką? Będzie pozew – napisała na Twitterze.

Nie tylko opiekę medyczną winiła za śmierć dziecka. O’Connor obwinia o tragedie także siebie. Pisała w social mediach, że chce za nim podążyć. Wkrótce poinformowała, że jest w rękach policji i w drodze do szpitala.

Sinead O’Connor trafiła do szpitala

Shane Lunny, syn irlandzkiej wokalistki Sinead, popełnił samobójstwo. Piosenkarka wcześniej zgłosiła jego zaginięcie, jednak poszukiwania miały tragiczny finał. Nastolatek uciekł ze szpitala psychiatrycznego. O’Connor napisała, że nie widzi sensu w dalszym życiu, bez swojego syna. Twierdzi, że zniszczyła swoją rodzinę. Jej wpisy są bardzo niepokojące.

Postanowiłam podążać za moim synem. Nie ma sensu żyć bez niego. Rujnuję wszystko, czego się dotknę. Zostałam tu tylko dla niego. A teraz już go nie ma. Zniszczyłam swoją rodzinę. Moje dzieci nie chcą mnie znać. Jestem g*****ną osobą. A wy wszyscy myślicie, że jestem wspaniała tylko dlatego, że umiem śpiewać. Nie jestem – pisała.

W kolejnym wpisie wróciła pamięcią do przeszłości.

Jestem popaprańcem od dnia narodzin. To nie wina moich rodziców, mojej rodziny czy dzieci. To moja wina. Bóg uczynił mnie złą. Więc odsyłam się z powrotem i odnajduję… Jedyną osobę na tej ziemi, która kiedykolwiek naprawdę mnie kochała.

W najnowszym artystka przeprosiła fanów za to, że się o nią martwią.

Przepraszam. Nie powinnam była tego mówić. Jestem teraz z policjantami w drodze do szpitala. Przepraszam, że wszystkich zmartwiłam. Jestem zagubiona bez mojego dziecka i nienawidzę siebie. Szpital na chwilę pomoże. Ale ja znajdę Shane’a. To tylko opóźnienie — zakończyła wpis na Twitterze.

Miejmy nadzieję, że hospitalizacja pomoże Sinead uporać się z tragedią.


Sinead O'Connor i Shane

Sinead O'Connor i Shane

Shane O'Connor zaginął

Shane O'Connor zaginął

Sinead O'Connor w hidżabie

Sinead O'Connor w hidżabie

Komentarze

  • antonina pisze:

    Na pewno to bardzo wielka tragedia…można współczuć…I tylko współczuć…ja po jej podarciu zdjęcia papieża i tym, co wygadywała- nie lubię jej, nooo ale to teraz inna sprawa…nie wierzą w tę tam karmy, jednak historia zawsze zatacza koło- jak w przyrodzie:( niestety:(

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×