Sinead O’Connor zmaga się z depresją! Próbowała popełnić samobójstwo! [WIDEO]

Sinead O'Connor choroba, depresja, wideo

Sinead O'Connor choroba, depresja, wideo

Choroba Sinead O’Connor

Sinead O’Connor to irlandzka piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Wszyscy znają wielki hit artystki – Nothing comapres 2 U (napisany przez Prince’a w latach 80.), który został sklasyfikowany na 162. miejscu listy 500 utworów wszech czasów magazynu Rolling Stone. Nigdy później nie udało się Sinead stworzyć drugiego takiego hitu.

Artystka, która przyznała, że w dzieciństwie matka znęcała się nad nią psychicznie, nigdy nie kryła swoich skłonności depresyjnych. Cierpi na zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Opowiedziała o tym podczas wywiadu telewizyjnego dla Oprah Winfrey w 2007 roku i wyznała wówczas, że w 1999 roku chciała popełnić samobójstwo.

Sinead O’Connor o depresji

Niestety, forma psychiczna Sinead jest coraz gorsza. Artystka wrzuciła na swój profil na Facebooku wideo, w którym w dramatyczny sposób przestrzega przed depresją:

Jestem zupełnie sama. W moim życiu nie ma absolutnie nikogo poza moim lekarzem, moim psychiatrą, najsłodszym mężczyzną na świecie, który mówi, że jestem bohaterką i to jedyna rzecz, która trzyma mnie obecnie przy życiu… to żałosne. Mieszkam obecnie w motelu Travelodge, na zadupiu New Jersey. (…)

Chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak to jest, dlatego nagrywam to video. Choroba psychiczna jest jak narkotyki, nie obchodzi jej kim jesteś, co gorsze, to jest piętno, ma gdzieś, kim jesteś (…) I nagle wszyscy, po których spodziewałeś się, że będą cię kochać i dbać o ciebie, traktują cię jak gówno.

Warto przypomnieć, że Sinead, która była czterokrotnie zamężna, ma czworo dzieci:  synów Jake’a (ur. 1994), Shane’a (ur. 2004) i Yeshuę Francisa Neila (ur. 19 grudnia 2006) oraz córkę Roisin (ur. 1996).

Zobacz: Sinead O’connor zamieściła na swoim profilu dramatyczny apel. Niedawno pisała o ciężkiej chorobie syna, która zagraża jego życiu i odwołała trasę

#OneOfMillions

 

Sinead O'Connor

Sinead O’Connor ma depresję


Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O'Connor ma depresję

Komentarze

  • Gość pisze:

    I nagle wszyscy, po których spodziewałeś się, że będą cię kochać i dbać o ciebie, traktują cię jak gówno… Z nią bym mogła rozmawiać o moim bałaganie w głowie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×