Szukaj

Polka wygrała zagraniczną edycję „Top Model”! Swoją urodą rozłożyła na łopatki całą konkurencję!

Simone Kowalski pokonała rywalki w prestiżowym konkursie piękności! Polka wygrała 14 edycję Germany's Next Top Model. Uczestniczka, o której dotychczas mało było słychać w naszym kraju, już od początku była faworytką publiczności!
Polka wygrała Top Model

Polka wygrała Top Model

Niemiecka edycja Top Model jest niesamowicie popularna u naszych zachodnich sąsiadów, gdzie właśnie zakończono czternasty sezon reality-show. Galę finałową poprowadziła Heidi Klum, która na marginesie wyglądała obłędnie. Ale to Simone Kowalski oczarowała wszystkich i to właśnie ona odebrała nagrodę z rąk byłej partnerki Seala.

Kim jest Simone Kowalski?

Rodzice modelki przeprowadzili się do Niemiec około 20 lat temu, kiedy przyszła gwiazda talnet-show miała niespełna rok. Niestety los nie oszczędził blond piękności. Przez prawie półtora roku nieodłącznie towarzyszył jej wózek inwalidzki. Simone Kowalski miała w planach wielki sen o karierze sportowej, ale podczas przygotowań do Olimpiady nabawiła się kontuzji stóp! Po długiej i ciężkiej rehabilitacji, a przede wszystkim operacji, bez której nie oglądalibyśmy jej w tym miejscu, stanęła na nogi!

Cieszymy się, że kolejna Polka podbija świat i to z taką klasą! Niemieckie media podają, że Simone była jedną z faworytek, więc jej wygrana nie była wielkim zaskoczeniem. Niestety w Polsce zupełnie o niej nie słychać. Czyżby wygrana w konkursie Germany’s Next Top Model zapewniła jej rozpoznawalność, pieniądze i światową karierę? Trzymamy kciuki.

Zobacz: Julia Wieniawa wyrasta na rasową Top Model! Wygląda drapieżnie w tej sukience

Zobacz: Gwiazda Top Model pokazała swoje zdjęcia ślubne! Tak słodko dawno nie było!

Zobacz:Niepokojące doniesienia na temat Jarosława Bieniuka. Natalia Siwiec ujawniła więcej niż wiedzieliśmy dotychczas 

 


Simone Kowalski wygrała Top Model

Simone Kowalski wygrała Top Model

Simone Kowalski – Polka, która wygrała Top Model w Niemczech

Simone Kowalski – Polka, która wygrała Top Model w Niemczech

Simone Kowalski wygrała Top Model

Simone Kowalski wygrała Top Model

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×