Szukaj

Niebywałe! Tabloid twierdzi, że dotarł do „ukrywanego syna” Karola i Camilli. Simon wygląda niemal identycznie

Karol i Camilla mają syna?

Karol i Camilla mają syna?

Książę Karol ma nieślubnego syna. 55-letni Simon Charles Dorante-Day twierdzi, że jest owocem jego młodzieńczego romansu z obecną żona Camillą. Zobaczcie, co donosi tabloid.

Historie o tym, że Karol ma nieślubnego syna są tak chętnie opisywane jak to, że jest gejem, a jego małżeństwo z Camillą to tylko przykrywka. Tym razem jednak pojawił się mężczyzna, 55-letni Simon Charles Dorante-Day, który twierdzi, że ma niezbite dowody na to, że jego ojcem jest następca tronu. Mało tego – matką ma być nie kto inny jak jego obecna żona, księżna Kornwalii.

Zobaczcie, co na ten temat pisze jeden z tabloidów.

Książę Karol ma syna z księżną Camillą?

Po latach twierdzenia, że ​​jest częścią rodziny królewskiej, australijski inżynier Simon Charles Dorante-Day podjął nową próbę udowodnienia swoich twierdzeń, że jest dzieckiem księcia Karola i Camilli, księżnej Kornwalii. Pochodzący z Brisbane, urodzony w Wielkiej Brytanii inżynier udostępnił w zeszłym tygodniu nowe zdjęcie w Internecie, porównujące jego 14-letniego syna Liama ​​ze zdjęciem dwudziestoletniej królowej, oświadczając, że dowody mówią same za siebie.

Zdradza ją twarz – mówi 55-letni Simon – Podobieństwo do królowej jest pierwszą rzeczą, jaką widzę, gdy dzieci się odwracają.

Ojciec dziewięciorga dzieci, który urodził się w Wielkiej Brytanii w 1966 roku i został później adoptowany, przez dziesięciolecia twierdził, że począł go 17-letni Charles, a matką jest 18-letnia wówczas Camilla. I chociaż rodzina królewska nigdy nie zareagowała na zarzuty Simona, on się nie wycofuje ze swoich twierdzeń.

Wracam do sądu – mam oryginalne dowody i powoli zbieram więcej – mówi – Im dłużej to będzie trwało, tym bardziej oni będą się wstydzić, a nie ja.

Brak reakcji rodziny królewskiej jest raczej jednoznaczny, co sądzi na temat rewelacji głoszonych przez mężczyznę. Interesujące jednak jest, jakie dowody ma zamiar pokazać w sądzie…

Przypomnijmy, że również Dianie przypisywano trzecie dziecko. Od czasu tragicznej śmierci księżnej minęło już sporo czasu, ale plotki na jej temat są wciąż żywe. Niejednokrotnie w prasie można natrafić na spekulacje dotyczące jej osoby. Jeden z brytyjskich tabloid wyraźnie zasugerował, że księżna miała córkę. Podobno Sarah Spencer miała zostać poczęta metoda in vitro ze skradzionego przez jednego z lekarzy jajeczka mamy Williama i Harry’ego. Pisaliśmy o tym tutaj.

Więcej, podobno dorosła już dzisiaj kobieta, miała spotkać się z Meghan Markle podczas jej wizyty w Australii, żeby ostrzec ją przed bezwzględnym Karolem.

Zobacz: Globe: Córka księżnej Diany wkroczyła do gry. Zdradziła Meghan Markle największe sekrety rodziny królewskiej


Sekretny syn Karola i Camilli – tak twierdzi Woman's Day

Sekretny syn Karola i Camilli – tak twierdzi Woman's Day

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Najpopularniejsze zdjęcie księcia Karola i księżnej Camilli miejsce 8., 120 tysięcy polubień

Najpopularniejsze zdjęcie księcia Karola i księżnej Camilli miejsce 8., 120 tysięcy polubień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×