Simon Cowell nie podpisze międzynarodowego kontraktu z Sarą James. Twórca One Direction zdradził, co stanęło na przeszkodzie

Sara James, Simon Cowell

Sara James, Simon Cowell

Simon Cowell oficjalnie o współpracy z Sarą James. Czy podpisze z nią kontrakt na wydanie płyty? Juror amerykańskiego Mam talent ocenił, czy jego zdaniem 14-letnia Polka jest gotowa na światową karierę. 

Simon Cowell jest ojcem sukcesów największych światowych gwiazd. 63-letni Brytyjczyk już dawno temu udowodnił, że ma niesamowitego nosa do talentów, które odkrył w programach wymyślonych przez samego siebie, tj. Idol czy X-Factor. To on stworzył One Direction, z którego pochodzą Harry Styles czy Zayn. Jest także twórcą karier szczególnie niezwykle popularnych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych Kelly Clarkson, Leony Lewis, Alexandry Burke, Susan Boyle i Carrie Underwood.

W zakończonym niedawno siedemnastym sezonie America’s Got Talent postawił wszystko na Sarę James. 14-letnia Polka urzekła go swoim głosem podczas castingu, na którym wykonała cover Billie Eilish Lovely. Po występie Simon wcisnął złoty przycisk, który zapewnił młodej gwieździe z Europy Wschodniej automatyczny awans do półfinału. Każdy juror tylko raz w ciągu edycji może zdobyć się na taki gest.

Wiemy już, że Sara James, która bez problemu weszła do finału, nie wygrała show. Zajęła miejsce poza pierwszą 5. Nieoficjalnie mówi się, że była szósta, a do walki o 1 milion dolarów zabrakło jej kilka procent głosów Amerykanów. Patrząc na komentarze pod jej występami z AGT, które dostępne są w social mediach, m.in. na YouTube, nie ma cienia wątpliwości, że publiczność za oceanem ją pokochała.

Serwis Entertainment Tonight zapytał Simona Cowella, czy podpisze kontakt z Sarą. Oto co odpowiedział.

Simon Cowell o międzynarodowym kontrakcie z Sarą James

Syco, to wytwórnia z siedzibą w Londynie, którą Cowell założył w 2002 roku, na fali popularności programu Idol. Łowca talentów dotychczas podpisywał kontrakty z każdym artystą, w którym widział potencjał. W wywiadzie dla kanadyjskiego serwisu plotkarskiego wyznał, że nie zawrze umowy z Sarą. Powód? Rok temu sprzedał swoje udziały i oddał firmę w ręce innych osób.

Simon jest jednak dobrej myśli. Uważa, że kwestią czasu jest, aż Polka podpisze umowę na wydanie płyty poza granicami swojej ojczyzny:

Pisałem już, że od roku nie mam już wytwórni płytowej. Jednakże myślę, że [Sara] podpisze umowę.

Czy juror America’s Got Talent wróży Sarze globalny sukces?

Wydaje mi się, że najważniejszą rzeczą dla niej jest to, czego ona się teraz uczy – jaką artystkę chce być? Ponieważ jest teraz wielu ludzi tworzących muzykę. Dobrą rzeczą jest to, że jest super skoncentrowana, super utalentowana, naprawdę lubiana. Nawiasem mówiąc, ogromny, ogromny talent. Ona się nie podda. Tak to czuję.

Sama James zaraz po powrocie z Los Angeles zdradziła reporterce Jastrząb Post, że nie zamierza próżnować i wkrótce zabiera się za pracę nad debiutanckim albumem:

Nie mogę się doczekać, aby pokazać ludziom co mi siedzi głęboko w sercu – powiedziała przed naszą kamerą.

Trzymamy kciuki za światową karierę Sary, a poniżej przypominamy jej wszystkie występy a AGT.


Sara James na lotnisku

Sara James na lotnisku

Simon Cowell – producent i juror w programie X Factor

Simon Cowell – producent i juror w programie X Factor

Sara James

Sara James

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piosenkarek z takim głosem to dzisiaj nie brakuje a jej wykonanie

  to po prostu trochę lepiej niż przeciętne i nic więcej.

 • Gość pisze:

  Sara, życzzę Ci w życiu takiego zachwytu, który przerośnie Twoje kczekiwania..oby jak najszybciej..❤

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem to dobrze, że nie wygrała. Za wcześnie. To jeszcze dziecko a kariera w USA, to niebezpieczna dżungla, w której mogłaby się całkiem pogubić.

 • Gość pisze:

  Życzę Sarze jak najlepiej, włącznie ze światową karierą, ale nie u tego s**rwiela Simona.

 • Gość pisze:

  Jak wróciła do Polski to już koniec,szkoda.W tym dziadowskim grajdole skrzydeł nie rozwinie

 • R.S pisze:

  Simon Cowell- to mówi samo za siebie… Dziecko nie rób sobie takiej krzywdy jakiej doświadczyli wszyscy jego podopieczni ;(

 • Gość pisze:

  Bardzo gratuluję 🌹 Jesteś utalentowaną i jak widzę z wypowiedzi mąż super rodziców, którzy mądrze Cię kierują. Życzę Ci żebyś robiła w życiu, to co kochasz, a jeśli to będzie dalej śpiew, to żebyś zrobiła międzynarodową karierę. Nie zapominaj tylko, że mądrość i dobre serce są najważniejsze. 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️ Taka sobie babcia 😄

 • Gość pisze:

  Dziecko, po co ci ta kariera ?
  Wystarczy ze w Polsce bedziesz gwiazda.
  Zobacz co sie dzieje z Justinem Biberem, chyba nie chcesz takiego zycia ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×