Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Popularna platforma wideo sprowadza do Polski najsłynniejsze amerykańskie show! 

Showmax kupił prawa do Saturday Night Live

Jak informują wirtualnemedia.pl popularna platforma wideo na żądanie Showmax, wykupiła prawa do najsłynniejszego amerykańskiego showSaturday Night Live. Z podanych wiadomości wynika, że program ma wystartować w grudniu 2017 roku!

To drugi mój projekt życia. Mam nadzieję, że wprowadzenie SNL zrobi tyle dla polskiej sceny komediowej, co TVN24 dla dziennikarstwa telewizyjnego – powiedział Maciej Sojka
SNL jest najdłużej emitowanym programem rozrywkowym w Stanach Zjednoczonych. Doczekał się już 42 sezonów, a jego popularność wciąż nie słabnie.
Show nadawane jest na żywo z udziałem publiczności i grających aktorów. Porusza bieżące tematy z życia publicznego i na ich podstawie odgrywane są zabawne skecze.
Forma jest ta sama, co za oceanem, ale treść oczywiście nasza. Koncept i wszystkie elementy będą takie same, ale robione przez polski zespół, na polskie tematy. Różnić się więc będą – co oczywiste – treścią. Nad każdym odcinkiem pracować będzie kilkadziesiąt osób: autorów tekstów, aktorów, scenarzystów, scenografów, muzyków. To jest bardzo duże przedsięwzięcie, nasze największe – podkreślił Sojka.

Większość decyzji jeszcze jest w trakcie negocjacji, dlatego producenci nie ujawniają zbyt szczegółowych informacji. Ale jak przekazał Maciej Sojka dla wirtualnemedia.pl, wierzy on w to, że amerykańskie show w polskich realiach będzie doskonałą kuźnią talentów i zrewolucjonizuje gatunek komediowy w naszym kraju.

Formuła polskiej wersji jest tak pomyślana, że ma on być „wychowalnią” i kuźnią talentów. Platformą do tworzenia nowych osobowości

Zebrać w jednym miejscu wybitne talenty, osoby, które nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów i które zapoczątkują zupełnie nowy rodzaj komedii. Humor za każdym razem okazuje się być doskonałym narzędziem politycznego i kulturowego komentarza do aktualnych wydarzeń i trendów. Nie ma lepszego czasu, w którym program mógł się pojawić w Polsce. Chcemy, by SNL stało się źródłem dyskusji dotyczącej naszego kraju, w komediowym wydaniu – dodaje Sojka.

Będziecie oglądać?

Kolejna gwiazda wyśmiewa rodzinę Trumpów!

Showmax przygotowuje polską wersję Saturday Night Live

Showmax przygotowuje polską wersję Saturday Night Live

Czy Margaret zrobi karierę w USA?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×