Siloh uderzyła w czuły punkt Angeliny Jolie. Padło niezręczne pytanie o Jennifer Aniston

Shiloh żąda prawdy

Shiloh żąda prawdy

Siloh żąda prawdy od Angeliny Jolie na temat początków związku z Bradem Pittem. Koniecznie chce poznać wersję mamy, ale ta wzbrania się przed odpowiedzią.

Brad Pitt i Angelina Jolie poznali się w 2004 roku podczas pracy na planie kryminalnej komedii Pan i Pani Smith. Aktorzy świetnie się dogadywali i z dnia na dzień zdawali sobie sprawę, jak wiele ich łączy. Współpracownicy twierdzili, że każdego dnia zbliżali się do siebie coraz bardziej. Oni oczywiście zaprzeczali doniesieniom na temat ich romansu.

Jak donoszą zachodnie media, to Angelina Jolie zrobiła pierwszy krok, by uczucie z ekranu przeniosło się do rzeczywistości. Prasa podawała, że aktorka była zdeterminowana, by zdobyć mężczyznę swoich marzeń i w końcu jej się to udało. Bardzo długo uchodziła za czarny charakter i tę, która rozbiła ulubione małżeństwo Amerykanów, bo jak już wiadomo, to dla niej Brad Pitt porzucił uwielbianą Aniston.

Jednak historie z prasy nie zadowalają dzieci Jolie i Pitta. Oni chcą wiedzieć więcej o związku rodziców. Zwłaszcza Shiloh.

Siloh żąda prawdy od Angeliny na temat początków związku z Bradem Pittem

Rodzeństwo Jolie-Pitt przyzwyczaja się do tego, że była żona ich taty, Jennifer Aniston, stanowi dużą część jego i ich życia, ale zadają też pytania. Podobno zwłaszcza 15-letnia Shiloh męczy mamę Angelinę Jolie na temat tego, jak po raz pierwszy spotkała się z Bradem.

Kiedy Shiloh zaczęła pytać o Jennifer, Angie się wstrzymywała – ujawnia informator Woman’s Day – Jest wystarczająco dojrzała, by przyznać się do własnej historii, ale nie ma mowy, żeby była gotowa porozmawiać z którymkolwiek ze swoich dzieci o kobiecie, która przyćmiła jej małżeństwo z Bradem – na pewno nie teraz, gdy ich ojciec znów przyjaźni się z Jen i chce, aby dzieci, które ma z Angeliną, spędzały z nią czas.

Nastolatka czuje, że w tej historii jest drugie dno. O ile może poczytać o początki związku swoich rodziców w sieci, o tyle interesuje ją bardziej perspektywa mamy.

Shiloh nie jest głupia i widzi nową stronę swojej matki – po raz pierwszy widzi ją także jako kobietę, więc wie, że trafiła w czułe miejsce.

Jak Angelina wybrnie i odpowie córce na dręczące ją pytania? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy.


The Los Angeles Premiere of

Shiloh Jolie-Pitt

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt and Shiloh Jolie-Pitt during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

Komentarze

 • Gość92929 pisze:

  W dzieciństwie miałam taką samo sytuację, ojciec zostawił mamę dla jakiejś szmaty, a aNgIe teraz robi jarierę i nikt nie zwraca uwagi na to że zniszczyła komuś małżeństwo, śmiechu warte

 • Gość pisze:

  Jezu komentarze jestem chłopakiem, jestem dziewczyną xdeee kto to pisze xd

 • Gość pisze:

  Ależ ładna dziewczyna wyrosła z Siloh. Z tego co pamiętam Siloh chciałabyć kiedyś chłopcem
  Dobrze jednak że tak się nie stało bo rośnie z niej piękna dziewczyna.

 • Gość pisze:

  Taki live przeciez dziecko nie zadaje takich pytań jestem mamą jestem tatą i wiem źe chodzenie boso nikomu nie zaszkodziło ha ha prawde jestem zwykła zwykłym prostym prostą k..obietą i ch..łopem a gdzie pozostałe 99% takich polskich katolików ha ha jak będzie starsza momo jej powie i to tyle

 • Randy pisze:

  Zmyślone bzdury bez cienia prawda.

 • Gość pisze:

  Jak się okazuje te donoszące zachodnie media to tylko jeden szmatławiec Womans\' Day a cała historia jest „podobno”. Wczoraj pisaliście, że Brad jest w związku z Jennifer a dziś już tylko przyjaźni się. Gubicie się już w tych bajeczkach.

 • Gość pisze:

  Jak się okazuje te donoszące zachodnie media to tylko jeden szmatławiec Womans\' Day a cała historia jest „podobno”. Wczoraj pisaliście, że Brad jest w związku z Jennifer a dziś już tylko przyjaźni się. Zdecydujcie się, która bajeczka jest obowiązująca.

 • Po co pytać , oto prawda pisze:

  matka idiotka

 • Gość pisze:

  Przecież oni się poznali dużo wcześniej już przy filmie Troja

  • Gość:( pisze:

   znac sie a sypiac z zonatym facetem, to powiedzialam dwie zupelnie rozniace sie srtony „znajomosci”

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×