Shiloh całkowicie zmieniła styl i jest coraz piękniejsza! W mini i długich włosach zrobiła skuteczną konkurencję Angelinie Jolie. Już nie wygląda jak chłopiec

Metamorfoza Shiloh

Metamorfoza Shiloh

Angelina Jolie pojawiła się z dziećmi na premierze filmu Eternals w Rzymie. Wyglądała zjawiskowo, ale tym razem to Shiloh błyszczała najjaśniej. Jak wyglądała?

Angelina Jolie ruszyła w trasę promująca jej nowy film Eternals. Zabrała ze sobą dzieci, które coraz chętniej pozują na czerwonym dywanie u boku znanej mamy.

W niedzielę premiera produkcji Marvela miała miejsce w Rzymie. Najpierw paparazzi przyłapali aktorkę, jak z rodziną zwiedza Wieczne Miasto.

Wieczorem natomiast błyszczała u boku córek na prezentacji dzieła.

Angelina Jolie, Shiloh i Zahara na premierze Eternals. Jak wyglądały?

W niedzielę w Rzymie odbyła się premiera nowego filmu Marvela, Eternals, w którym Angelina Jolie zagrała jedną z głównych ról. Na czerwonym dywanie pojawiła się w towarzystwie córek – Zahary i Shiloh.

Gwiazda wybrała srebrną suknię z Atelier Versace, która podkreślała jej niebywałą figurę. Zahara pojawiła się w długiej białej kreacji ze złotym wykończeniem, a Shiloh postawiła na małą czarną także od Versace z młodzieżowym pazurem – na stopach miała kolorowe trampki – te same, w których wcześniej przemierzała miasto.

To właśnie najstarsza biologiczna córka Angeliny wzbudza ostatnio największe zainteresowanie. Shiloh, która od dziecka preferowała męskie ubrania i nawet chciała, żeby rodzice zwracali się do niej jak do chłopca, całkowicie zmieniła styl.

Przypomnijmy. Shiloh już w bardzo młodym wieku przełamała schematy i przeciwstawiła się oczekiwaniom otoczenia, kim powinna być. W wywiadzie dla Oprah Winfrey z 2008 roku Brad Pitt po raz pierwszy opowiedział o jej wychowaniu, mówiąc:

Chce żeby ją nazywać John. John lub Peter. To sprawa Piotrusia Pana. Kiedy więc zapytam uzywam właściwego imienia: „John, chciałbyś trochę soku pomarańczowego?” A wtedy ona odpowiada.

Angelina Jolie z kolei powiedziała Vanity Fair w wywiadzie z 2010 roku, że Shiloh bada swoją płeć, odkąd skończyła trzy lata.

Ona chce być chłopcem – powiedziała – Więc musieliśmy ściąć jej włosy. Lubi nosić ubrania chłopięce. Myśli, że jest jednym z jej braci.

O poszukiwaniu tożsamości przez córkę słynnej pary jest głośno już od wielu lat. Pojawiły się nawet informacje, że Shiloh jest w trakcie zmiany płci. Tymczasem wydaje się, że wszystko się zmieniło. To już kolejne wydarzenie, na którym pojawia się w sukience.

Trzeba przyznać, że nastolatka pięknieje, a na każdym kolejnym zdjęciu wydaje się być coraz bardziej podobna do zjawiskowej mamy. Do tego dochodzi odziedziczony po Bradzie Picie urok osobisty i powstaje koktajl wybuchowy. Podejrzewamy, że jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o Shiloh.


Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Shiloh Jolie-Pitt z kitką

Shiloh Jolie-Pitt z kitką

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Komentarze