Szukaj

Brad Pitt potraktował Shiloh Jolie-Pitt w okrutny sposób! Jak mógł to zrobić swojej córce, która czuje się chłopcem?

Brad Pitt i Angelina Jolie kłócą się o córkę Shiloh Jolie-Pitt. Para, która niedawno wzięła rozwód, nie potrafi dogadać się w kwestii ubioru dziewczynki, która identyfikuje się jako chłopiec. Dlaczego nie mogą wypracować kompromisu?
Angelina Jolie, Brad Pitt, Shiloh

Angelina Jolie, Brad Pitt, Shiloh

Głównym powodem, dla którego rozwód Brada PittaAngeliny Jolie trwał tak długo, była wstępna walka o opiekę nad dziećmi. Nie jest tajemnicą, że aktorka bardzo długo starała się pozbawić swojego byłego partnera praw do kontaktu z dziećmi. Według niej Brad nie jest osobą odpowiedzialną ani wystarczająco stabilną psychicznie, by podejmować się wychowywania szóstki ich dzieci. Swoje zdanie Angelina popierała jego bójką z Maddoxem Jolie-Pittem, do której miało dojść w 2016 roku. Okazuje się jednak, że para nie może się dogadać nie tylko w kwestiach opieki nad dziećmi, ale również gdy chodzi o ich indywidualizm.

Jak twierdzi Woman’s Day Australia, Angelina i Brad obecnie kłócą się o Shiloh Jolie-Pitt i jej sposób ubierania się. Pośród szóstki dzieci, którą para przez jakiś czas wychowywała zgodnie, Shiloh jest wyjątkowym przypadkiem. Dziewczynka identyfikuje się jako chłopiec, a jako taki – nie chce nosić damskich ubrań. Paparazzi od lat przyłapują Shiloh w męskich ubraniach, a Angelina jest bardzo wspierająca w kwestiach dotyczących korekty płci swojej (jeszcze?) córki. Wygląda jednak na to, że Brad wcale nie podziela tych uczuć:

Shiloh bardzo źle znosi ich rozwód, najgorzej z dzieci. Najpierw chciała uciec do dziadków na Florydę, a teraz próbuje naprawić swoje relacje z Bradem. Niestety, on nie pochwala jej zachowania ani ubioru i ma problemy z zaakceptowaniem Shiloh takiej, jaką jest. Był wychowany w ultra konserwatywnym środowisku baptystów i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, transpłciowość Shiloh i jej męskie ubrania są dla niego czymś nienaturalnym – zdradza informator.

Nic dziwnego, że Angelina tak uparcie próbuje odsunąć go od opieki nad dziećmi… Zachowanie aktora może wpłynąć bardzo negatywnie na jego córkę.

Myślicie, że powinien zmienić stanowisko?

Zobacz: Smutny widok. Dzieci Angeliny Jolie dorabiają sprzedając w parku. Zrobiono im zdjęcie z ukrycia

Zobacz: Paparazzi przyłapali Angelinę Jolie z córkami na zakupach. Aż ciężko uwierzyć, że Shiloh jest dziewczynką

Zobacz: Astronomiczna kwota. Tyle Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci. Szok!


Shiloh Jolie-Pitt zachowuje się jak chłopiec

Shiloh Jolie-Pitt zachowuje się jak chłopiec

Shiloh Jolie-Pitt nosi chłopięce ciuszki

Shiloh Jolie-Pitt nosi chłopięce ciuszki

Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×