Szukaj

Rewolucja w życiu Shiloh Jolie-Pitt! Aż ciężko uwierzyć, że Angelina Jolie zgodziła się na coś takiego!

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt dopięła swego i wyprowadza się od Angeliny Jolie. Zamieszka razem z Bradem Pittem i... Jennifer Aniston. Właśnie w ten sposób tabloid potwierdza, że zamieszkali razem, a córka aktora wkrótce do nich dołączy.

Shiloh Jolie-Pitt w końcu doprowadziła do tego, że zamieszka z ojcem, Bradem Pittem. Zaczyna dorastać i mieć własne zdanie, była bardzo nieszczęśliwa mieszkając z Angeliną Jolie, teraz podobno dopięła swego.

Shiloh Jolie-Pitt zamieszka z Bradem Pittem i Jennifer Aniston?

Brad Pitt i Jennifer Aniston podobno znowu są parą, a wkrótce wezmą ślub. Shiloh, córka aktora stwierdziła, że woli zamieszkać razem z nimi.

Czytamy w tabloidach, że byli małżonkowie ponownie mają się ku sobie. W lutym na przykład Pitt był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu. Potem coraz częściej w tabloidach pojawiały się informacje, że para jest znowu razem.

Pojawili się na gali wręczenia Złotych Globów 2020. Chociaż przybyli oddzielnie, nie pozowali razem na ściankach, to siedzieli blisko siebie, a ich wspólne zdjęcie obiegło media społecznościowe. Dodatkowo, w rozmowie z dziennikarzami Enterainment Tonight Brad przyznał, że z Aniston są „bliskimi przyjaciółmi”.

Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej.

Woman's Day: Shiloh Jolie-Pitt wprowadza się do Brada Pitta i Jennifer Aniston

Woman’s Day: Shiloh Jolie-Pitt wprowadza się do Brada Pitta i Jennifer Aniston

Wcześniej media obiegła informacja, że, za namową Shiloh, córki aktora, Pitt już się oświadczył Jennifer i, że zamierzają razem zamieszkać. Jednak inne źródło mówi o tym, że to na after party po Globach, nastąpił ten romantyczny moment. Teraz Womens Day potwierdza, że dzielą dom, a Shiloh postanowiła do nich dołączyć.

Nie od dziś wiadomo, że Aniston świetnie dogaduje się z córką Brada, więc nie ma nic przeciwko, żeby nastolatka do nich dołączyła.

Jen w zasadzie traktuje Shiloh jak swoją, stało się to w ciągu kilku miesięcy od jej poznania – twierdzi źródło.

Zastanowicie się, co na to matka dziewczynki, Angelina Jolie. Oczywiście jest wściekła.

Dla Angi to najgorszy z możliwych scenariuszy. Nie dość, że przeszła straszny rozwód z Bradem, to jeszcze teraz traci córkę na rzecz kobiety, której szczerze nie znosi. Nienawidzi samego faktu, że Brad wrócił do Jennifer, ale teraz, kiedy Shiloh oznajmiła, że woli mieszkać z nimi, jest tak zła, że wolałaby nie dożyć tego dnia! – zdradza informator magazynu.

Zobacz: Angelina Jolie jest zazdrosna o Brada Pitta! Nie tak miało wyglądać ich życie po rozwodzie


Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×