Shiloh Jolie-Pitt skończyła 13 lat! Tak zmieniała się córka Brada Pitta i Angeliny Jolie

Shiloh Jolie Pitt metamorfoza

Shiloh Jolie Pitt metamorfoza

Shiloh Jolie-Pitt od najmłodszych lat ubiera się jak chłopiec. Czy to za sprawą męskiej części rodzeństwa, z której brała przykład i tak jak oni chciała nosić spodnie, a nie sukienki i kolorowe gumki do włosów?

Shiloh Jolie-Pitt to najstarsze z biologicznych dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, które 27 maja skończyło 13 lat. Dziewczynka dorastała u boku sławnych rodziców, a dziś dostojnie kroczy obok nich przechadzając się po czerwonym dywanie niczym rasowa celebrytka! Od najmłodszych lat ubiera się w spodnie oraz inne ubrania z męskiej garderoby swoich braci. Dziś głośno mówi się o tym, że Shiloh ma zostać poddana zmianie płci. Czy potwierdzą się te spekulacje?

Shiloh Jolie-Pitt może liczyć na wsparcie matki

Angelina Jolie w jednym z wywiadów udzielonych Vanity Fair w 2010 roku mówiła o tym, że Shiloh chciałby być chłopcem. Dlatego rodzice obcięli jej włosy, a jej ulubioną częścią garderoby są chłopięce spodnie i sportowe buty. Najnowsze zdjęcia wykonane przez paparazzi potwierdzają fakt, że młoda dziewczynka jest konsekwentna w swoim działaniu.

Shiloh Jolie-Pitt od czasów dzieciństwa lubi gdy mówi się do niej John! Doskonale obrazuje to wypowiedź legendy Hollywood, która pytając ją, co chciałaby zjeść na kolację spotkała się z wielkim zaskoczeniem. Córka przerwała mu jego wypowiedź. Brad Pitt potwierdził tę wersję w jednym z wywiadów:

„Shi, czy chcesz…”na co dziewczynka miała odpowiedzieć: „John. Jestem John”.

Po burzliwej walce o prawa rodzicielskie pomiędzy małżonkami, którą toczyli ze sobą przez prawie trzy lata, ucierpiały najbardziej dzieci. Gdy opadły już emocje, Angelina Jolie udzieliła wywiadu dla Woman`s Day Australia, w którym padły odważne słowa:

Shiloh bardzo źle znosi ich rozwód, najgorzej z dzieci. Najpierw chciała uciec do dziadków na Florydę, a teraz próbuje naprawić swoje relacje z Bradem. Niestety, on nie pochwala jej zachowania ani ubioru i ma problemy z zaakceptowaniem Shiloh takiej, jaką jest. Był wychowany w ultra konserwatywnym środowisku baptystów i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, trans-płciowość Shiloh i jej męskie ubrania są dla niego czymś nienaturalnym wyznaje aktorka.

Czy w końcu uda się zakopać wojenny topór między aktorami? Mamy nadzieję, że rodzice choć dziś zapomną o różnicy zdań, która ich dzieli i będą towarzyszyć córce podczas jej wielkiego święta!

Zobacz: Smutny widok. Dzieci Angeliny Jolie dorabiają sprzedając w parku. Zrobiono im zdjęcie z ukrycia

Zobacz: Paparazzi przyłapali Angelinę Jolie z córkami na zakupach. Aż ciężko uwierzyć, że Shiloh jest dziewczynką

Zobacz: Astronomiczna kwota. Tyle Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci. Szok!


Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt zachowuje się jak chłopiec

Shiloh Jolie-Pitt zachowuje się jak chłopiec

Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×