Ale wyciek! Nagrali Shiloh z ukrycia. Film z roztańczoną córką Brada i Angeliny rozgrzewa internet

Brad Pitt, Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt

Brad Pitt, Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt ma nowe zajęcie. Nikt nawet nie podejrzewał, że się za to zabierze. Jej popularnych rodziców rozpycha duma!

Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie Brada Pitta, przeszła wielką metamorfozę. Dziewczyna porzuciła męskie ciuchy i zapuściła włosy. Teraz zupełnie nie przypomina „chłopczycy” z dawnych lat. To duża zmiana, ponieważ jeszcze w ubiegłym roku spekulowano na temat tego, czy Shiloh… zmieni płeć! Zagraniczne media donosiły nawet, że dziewczyna zażądała, aby bliscy mówili do niej per „John”. Sama miała też brać tabletki hormonalne, żeby stać się bardziej męska, zanim dostanie zgodę na zmianę płci.

Jak gdyby tego było mało, to Shiloh miała szantażować matkę – miała obiecać jej, że pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wróci do niego.

Mój przyjaciel jest jednym z dziennikarzy znanego magazynu. W redakcji zostali poinformowani, że Shiloh postawiła matce ultimatum: pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wrócą do siebie. Teraz Jolie jest zajęta powrotem do Pitta i chce, aby jej córka pozostała dziewczyną – informował jeden z informatorów czasopisma OK.

Jak widać, te doniesienia niekoniecznie musiały być prawdą. Shiloh nie tylko zmieniła swój image. Coraz częściej towarzyszy matce na czerwonym dywanie. Na premierze dokumentu Paper & Glue w Los Angeles zdecydowała się włożyć podarte dżinsy i czarną bluzę z kapturem. Podczas spotkania prasowego w Londynie pokazała się już jednak w bardziej kobiecym wydaniu. Nastolatka włożyła jedną z sukienek firmy Dior, którą wcześniej nosiła jej matka. Angelina – jak podaje In Touch – ma zresztą pomagać nastolatce w kwestii doboru ubrań.

Przywołany tabloid sugeruje nawet, że Angelina celowo zabiera swoje dziecko na czerwony dywan, bo jest to jeden z elementów jej kontraktu z producentem filmowym.

Angelina miała zapisane w kontrakcie promowanie filmu w obecności dzieci. Zwrócono jej uwagę, że to Shiloh będzie w centrum zainteresowania, dlatego warto, by zwróciła na siebie uwagę przemian – przekazał informator In Touch.

Czy rzeczywiście tak jest? Tego nie da się jednoznacznie ustalić. Wiadomo natomiast, że Shiloh odkryła w sobie talent. Jej rodzice mają powody do dumy!

Nowy talent Shiloh Jolie-Pitt. Jaki?

Shiloh Jolie-Pitt – jak podaje In Touch – pokochała taniec. Filmiki z jej poczynaniami krążą już po YouTube, TikToku i Instagramie. Na popularnych filmikach Shiloh daje czadu na zajęciach dla początkujących w Los Angeles. Tańczy na nich w rytm hip-hopu. Jak przekazało jedno ze źródeł tabloidu:

Shiloh jest typową 15-latką i wyraża się na wiele sposobów. Jej głównym zainteresowaniem jest w tej chwili taniec i jest w nim naprawdę dobra. Uwielbia to, że może poczuć muzykę, wyluzować i być wolna, co jest bardzo ważne. Lubi wszystkie style tańca, ale jej faworyty to hip-hop i freestyle.

Shiloh z łatwością zapamiętuje i wykonuje trudne układy.

Angie je uwielbia, ponieważ – jak mówi – ani ona, ani Brad nie mają takiego talentu – dodał informator In Touch.

Jak widać, rodzice nastolatki mają spore powody do zadowolenia! Angelina i Brad mają też kilkoro innych dzieci: 19-letniego Maddoxa, 16-letniego Paxa, 16-letnią Zaharę i 12-letnie bliźniaki – Vivienne i Knoxa. Niestety w życiu osobistym rodziców nie układa się najlepiej. Para pozostaje w separacji i toczy spór o opiekę nad potomstwem.


16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt and Shiloh Jolie-Pitt during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×