Shiloh w końcu tupnęła nogą. Ma dość Angeliny Jolie i wymyśliła plan, jak się uwolnić od matki

Shiloh - bunt

Shiloh - bunt

Shiloh ma dość ograniczeń, jakie nakłada na nią jej mama, Angelina Jolie. Już ma plan, jak uwolnić się od kurateli.

Shiloh, najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, stała się ulubienicą fanów i prasy po tym, jak wielokrotnie pojawiła się na czerwonym dywanie z mamą i jej pięciorgiem rodzeństwa — Zaharą, Maddoxem, Paxem i bliźniakami Vivenne i Knoxem — w październiku i listopadzie 2021 r. na wielu premierach filmu o superbohaterach z Angeliną w jednej z ról, Eternals.

Po licznych występach nastolatki na czerwonym dywanie u boku matki zaczęła rozpisywać się o niej prasa. Wszyscy zauważyli jej wielka Jednak jej relacje ze znaną aktorką, nie są do końca tak idealne, jak by się wydawało. Shiloh postanowiła tupnąć nogą i się zbuntować. O co chodzi?

Shiloh buntuje się przeciwko zasadom Angeliny Jolie

Shiloh Jolie-Pitt w tym tygodniu świętowała 16. urodziny i jest gotowa zacząć żyć na własnych warunkach. New Idea donosi, że nastolatka wyczerpała swoje pokłady cierpliwości, jeśli chodzi o jej mamę, Angelinę Jolie.

Angelina nie pozwala jej nauczyć się jeździć – mówi jeden z informatorów, wyjaśniając, że gwiazda nie widzi sensu, żeby Shiloh zrobiła prawo jazdy, biorąc pod uwagę, że jej córka ma całodobowy dostęp do szofera.

Do tego okazuje się, że w domu panuje twardy rygor.

Shiloh ma również godzinę policyjną o bardzo wczesnej godzinie – kontynuuje źródło – Jej ochrona musi ją przywozić z powrotem do domu o 20:00, bez wyjątków.

Shiloh rozumie, że jej mama ma dobre intencje, ale nadal uważa to za niewiarygodnie niesprawiedliwe, biorąc pod uwagę, że jej starsi bracia, Maddox, lat 20 i Pax, lat 18, otrzymali pozwolenie na prowadzenie pojazdu w wieku 16 lat. Nie mieli też takich zakazów jak ona, kiedy byli w jej wieku.

Shiloh się buntuje – dodaje źródło – Mówi nawet, że pojedzie do college’u tak daleko, jak to możliwe, tylko po to, aby uzyskać trochę wolności!

Spodziewalibyście się, że Angelina Jolie tak bardzo pilnuje córki i nie pozwala jej zrobić prawa jazdy?


16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt and Shiloh Jolie-Pitt during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pudel ty tam byles i widziales jak tupala noga?!

 • Gość pisze:

  Co za bzdury wypisane.

 • Ola pisze:

  Może po prostu się boi w końcu jest łakomym kaskiem dla przestępców ola

 • Gość pisze:

  No i gdzie moje komentarze

 • Gość pisze:

  Prawda nie moze byc publikowana tylko poklaski dla tych co piszą co chcą

 • Gość pisze:

  Teraz z zasady mówi się ,że
  rodzic/przepraszam w niektórych stanach nie można używac słowa mama,tata tylko bezosobowo.rodzic jest opresyjny w stosunku do dzieci i musi dziecko wyzwolic sie spod kurateli rodzica.tak tez widac w tym przypadku.uwalnianie dzieci od złego rodzica.

 • Gość pisze:

  Czy wy wiecie co oznacza kuratela i godzina policyjna? Jak widzę artykuły o Angelinie to cały czas na nią najeżdżacie bez żadnych powodów. Zajmijcie się może Bradem który utrudnia im życie:)

 • Gość pisze:

  Dla jej dobra trzyma ją krótko, to najgłupszy wiek dla młodych ludzi, zło czyha na każdym kroku i młodym często odwala

  • Gość pisze:

   W USA wszyscy robią prawo jazdy w wieku 16 lat. Jak ktoś nie robi to myślą że jest upośledzony i leniwy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×