Shawn Mencedes zaśpiewał dla Camili Cabello! Jej reakcja była bezcenna! Wszystko nagrali obecni na miejscu fani [WIDEO]

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes zadedykował piosenkę Camili Cabello podczas swojego koncertu w Nowym Jorku. Piosenkarka była wniebowzięta. Nie odrywała wzroku od swojego ukochanego, a wszystko nagrali obecni na miejscu fani. Co tam się działo!

To musi być miłość! Właśnie do sieci trafił nowy film, na którym możemy zobaczyć zakochanych w sobie Shawna Mendesa i Camilę Cabello. Para została uchwycona 23 sierpnia podczas koncertu wokalisty w Nowym Jorku. Zakochany w swojej „senioricie” Shawn zaśpiewał dla niej piosenkę Fallin’ All in You.

Zobacz: Shawn Mendes i Camila Cabello przyłapani na czułościach! Intymne zdjęcie opublikowała siostra gwiazdora

Camila Cabello wzruszona na koncercie Shawna Mendesa

Camila była wyraźnie wzruszona. Wpatrzona w swojego ukochanego, powtarzała za nim frazy piosenki o miłości. Wszystko nagrali obecni na miejscu fani. Na Twitterze aż roi się od filmów, na których dokładnie widać, z jak wielkim zaangażowaniem Cabello uczestniczyła w koncercie Shawna Mendesa. Z relacji świadków wiadomo, że piosenkarka przyszła ze swoim przyjacielem.

Shawn Mendes po występie spojrzał w stronę sektora, w którym znajdowała się Camila Cabello, mówiąc: „To było dla mojej Mimi!”, a następnie wskazał palcem w jej stronę – czytamy na łamach Hollywood Life.

Romantyczny występ Shawna zrobił na Camili piorunujące wrażenie. Podobno doszło do tego, że rozmarzona gwiazda, nie odrywając wzroku od sceny, w połowie piosenki padła na kolana:

Shawn cały czas patrzył w jej stronę, tak jakby nie było nikogo innego – twierdzi informator amerykańskiego serwisu o gwiazdach.

Cabello miała na sobie mocno połyskującą bransoletkę, dzięki której ukochany mógł ją bez problemu wypatrzyć w tłumie.

Zobacz: Shawn Mendes i Camila Cabello zafundowali fanom gorące amory na basenie! Sceny jak z filmu dla dorosłych! Czy to kolejna ustawka młodych piosenkarzy?!

Camila Cabello na koncercie Shawna Medesa w Nowym Jorku

Camila Cabello na koncercie Shawna Medesa w Nowym Jorku

Rodzina publikuje zdjęcia Camili i Shawna

Jeszcze do niedawna wielu fanów sceptycznie podchodziło do związku Shawna i Camili twierdząc, że jest on ustawką, która ma na celu wypromować ich wakacyjny singiel Senorita. Zwolenników tej teorii z każdym dniem jest coraz mniej. Ostatnio oliwy do ognia dolała siostra Mendesa Aliyah, która opublikowała zdjęcie pary, podczas przejażdżki w wesołym miasteczku. Fotografie z życia, i to publikowane przez najbliższych, mogą oznaczać, że i sceptycy zaczną wierzyć w miłość gwiazd.

Zobacz: Shawn Mendes uwiódł Camilę Cabello! Razem nagrali gorący hit na wakacje, a teraz zostali przyłapani na randce! To była eksplozja namiętności!

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się. Zdjęcie zrobione przez siostrę wokality

Camila Cabello i Shawn Mendes na MTV VMA 2019

Shawn Mendes i Camila Cabello będą gwiazdami gali MTV VMA 2019, która już 26 sierpnia. To właśnie wtedy duet premierowo zaśpiewa swój przebój Senorita. Już teraz plotkuje się, że na scenie dojdzie do namiętnego pocałunku, który oficjalnie przypieczętuje doniesienia o ich związku.


Shawn Medes na koncercie w Nowym Jorku

Shawn Medes na koncercie w Nowym Jorku

Camila Cabello na koncercie Shawna Medesa w Nowym Jorku

Camila Cabello na koncercie Shawna Medesa w Nowym Jorku

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×