Szukaj

SMS-y Camili Cabello do Shawna Mendesa ujawnione! To nie są romantyczne wiadomości. Nie brakuje przekleństw

Camila Cabello, Shawn Mendes

Camila Cabello, Shawn Mendes

Shawn Mendes był gościem amerykańskiego show, podczas którego ujawnił treści SMS-ów, jakie wysyła do niego ukochana Camila. W wiadomościach nie zabrakło przekleństw. 

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą od lipca 2019 roku. Młodzi wokaliści spotkali się na planie do piosenki Seniorita. Nagrali wspólny singel, a płomienne uczucie wybuchło nie tylko na planie teledysku.

Utwór stał się wielkim hitem, który od ponad roku króluje na światowych listach przebojów. Sukces piosenki uczynił z nich jedną z najgorętszych par show-biznesu. Artyści na samym początku stronili od publicznego okazywania sobie uczuć. Kwarantanna, którą spędzili razem, wyzwoliła w nich jednak dodatkowe pokłady romantyzmu.

Paparazzi w ciągu kilku ostatnich miesięcy niejednokrotnie przyłapali ich na czułościach w miejscach publicznych. Shawn i Camila urządzali sobie spacery po ulicach Miami, trzymali się za ręce i obdarowywali pocałunkami. Gwiazdy wyglądają na niezwykle szczęśliwe i zakochane. Można odnieść wrażenie, że podczas gdy w czasie izolacji wiele par przechodziło poważne kryzysy, to ich uczucie rozkwitło jeszcze bardziej.

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Shawmila przed świętami sprawili wielką niespodziankę swoim fanom i nagrali własną wersję piosenki The Christmas Song. Ostatnio wokalista w jednym z wywiadów ujawnił nieco więcej szczegółów ich związku.

Shawn Mendes ujawnił SMS-y od Camili Cabello

Zakochani od jakiegoś czasu coraz chętniej opowiadają o swoim związku. Nagrywają kolejne wielkie przeboje i mają swoich wiernych fanów, którzy bardzo kibicują ich uczuciu.

We wtorek Shawn był gościem popularnego w USA The Late Late Show, którego gospodarzem jest James Corden. Program był bardzo zabawny i padały w nim najróżniejsze pytania. W końcu prowadzący poprosił Mendesa o przeczytanie pięciu ostatnich wiadomości SMS, które wymienił z Camilą. Artysta szybko zgodził się na tę propozycję.

Czy to obrzydliwe? Jak leci? – napisała Camila.

Shawn nie zdradził, do czego nawiązywała jego ukochana. Dopiero jego odpowiedź pozwala przypuszczać, że chodziło o pytania, jakie miał usłyszeć w trakcie wywiadu.

Lol. Wywiad był niesamowity, ale teraz mam zamiar zjeść coś obrzydliwego – napisał Sahwn.

Shawn przeczytał kolejną wiadomość od swojej dziewczyny.

Czy zamierzasz wyrzucić z siebie wnętrzności razem z Matthew McConaughey?

Artysta odczytał swojego SMS-a.

Nie. Tylko ja. Jestem naprawdę obrzydliwy.

Na to jego ukochana odpowiedziała mu przekleństwem, które w programie zostało wyciszone.

Pi… to.

Dla fanów tej dwójki ujawnienie wymiany ich wiadomości było prawdziwą gratką.


Halloween 2020 - Shawn Mendes i Camila Cabello

Halloween 2020 - Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Dodaj komentarz

 • FankaMendes&Bieber pisze:

  XD reporter nie wie nic o Shawnie i wy też. W filmie Im Wonder Shawn mocno podkreśla fakt że z Camilą znają się od dziecka. Pokazywał nawet prywatne zdjęcia.

  • Gość pisze:

   Nie od dziecka, ale od chyba jakiś 5-6 lat czyli jak byli jescze nastolatkami

 • Gość pisze:

  wiadomo że lepiej gdyby była ze mną ale w inny życiu będziemy razem. Camila kocham Cię ale może dobrze ze jesteś z nim szczęśliwsza

 • Gość pisze:

  Dokładnie, poznali się na koncercie Ed’a gdzie siedzieli za kulisami. Camilla z zespołem i kilka innych gwiazd. Wtedy się poznali i zaczeli pisać, od tamtego momentu się przyjaźnią, w in wonder Shawn powiedział, że czuli coś do siebie jeszcze grubo przed senoritą.

  • Gość pisze:

   Pr-owy związek, fakt przyjaźnią się ale to nie ma nic wspólnego z romantycznym uczuciem

 • Gość pisze:

  Oni nie poznali się przy nagrywaniu seniorzy tylko dużo wcześniej. W 2015 r. Nagrali utwór I know what you did last summer.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×