Szukaj

Shawn Mendes oszpecony! Jedna z fanek załatwiła go na szaro! „Zostanie blizna”

Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Shawn Mendes podrapany przez fankę

Shawn Mendes ma bliznę na policzku. Na najnowszych zdjęciach muzyka widać mocne zadrapanie. Co mu się stało? Do incydentu z jedną z fanek doszło we Włoszech. Co zrobiła? Wokalista będzie miał po niej pamiątkę na całe życie! Widać ją jak na dłoni.

Shawn Mendes w ciągu ostatnich lat popularnością przebił nawet Justina Biebera – choć trzeba oddać mu pokłon, wycofał się z życia publicznego, a to nie wpłynęło dobrze na jego karierę – i nic nie wskazuje na to, by planował się zatrzymać. Młody muzyk, którego hity takie jak Nervous czy Treat you better jest prawdziwym fenomenem i najnowszym bożyszczem nastolatek. Śpiewa jak anioł, a wygląda jeszcze lepiej, co wcale nie szkodzi jego karierze. 2 kwietnia wokalista zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Fani będą mogli go podziwiać w Krakowie, a bilety wyprzedały się na pniu. Fani, niecierpliwie oczekując na koncert, podczas śledzenia Instagrama muzyka dostrzegli coś dziwnego.

Okazuje się, że Mendes ma na policzku głębokie zadrapanie. Fotografie, które wrzucił w social media, odsłoniły jego mały sekret. Nie miał więc innego wyjścia jak tylko wyjaśnić zaniepokojonym fanom co zaszło. Okazuje się, że do incydentu z wokalistą i jedną z jego fanek doszło we Włoszech. Shawn ma zwyczaj nawiązywania fizycznego kontaktu z wielbicielami, którzy nie zawsze potrafią się zachować. Efektem ubocznym ściskania się z fanką z kraju pizzy jest właśnie blizna, którą wierni obserwatorzy wypatrzyli w mgnieniu oka. Jak wyjaśnił muzyk, jedna z dziewcząt tak się do niego wyrywała, że aż zadrapała go w policzek, gdy nadszedł czas „rozłąki”.

Spotkaliście się kiedyś z podobnym zachowaniem?

“To cud!”. Eva Mendes i Ryan Gosling spodziewają się bliźniąt?! Sensacyjne doniesienia postawiły fanów na nogi!

Plejada gwiazd na American Music Awards 2017: Selena Gomez, Pink, Demi Lovato, Kelly Clarkson, Shawn Mendes

MTV EMA 2017: Rita Ora, Demi Lovato, Shawn Mendes, Jared Leto, Camila Cabello, Dawid Kwiatkowski


Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Shawn Mendes ma bliznę na policzku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×