Szukaj

Shawn Mednes ukrywał przed Camilą Cabello miłosny sekret: „Bałem się, że zostanę odrzucony”

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes wyznał niedawno, że był zakochany w Camili Cabello na długo, zanim zdecydował się na pierwszy krok. Pięć lat zajęło mu zebranie się na odwagę, żeby wyznać jej uczucia. Co powiedział?

Jedną z najgorętszych par ostatnich lat w Stanach Zjednoczonych jest duet Camila Cabello i Shawn Mendes. Historia ich miłości to gotowy scenariusz. Poznali się, pracując nad piosenką Señorita, która stała się ogromnym przebojem. Razem nagrali także piosenkę pt. Know what you did last summer. Intensywny czas w studiu i na planie mocno zbliżył do siebie młodych artystów.

Na początku tego roku spekulowano o ich zaręczynach. Działo się to po tym, jak Shawmila – jak nazywają ich fani – zamieszkali razem w posiadłości w Miami. W domowym zaciszu pracowali nad piosenkami i mieli czas tylko dla siebie, a wszystko przez pandemię. Na zdjęciach robionych z ukrycia widzieliśmy kwitnące uczucie. Nie szczędzili sobie czułości – były przytulania, pocałunki i wspólne raczenie się kawą o poranku.

Swoją relację dosyć długo ukrywali, ale z pewnością nie tyle, ile Mendes uczucie do Camili.

Shawn Mendes wyznał miłość Camili Cabello

Odkąd się ujawnili, nie brakuje ich wspólnych, romantycznych zdjęć w sieci i wyznań w mediach. Ostatnio Shawn szczerze wypowiedział się o swojej miłości do Camili Cabello. Otworzył się w wywiadzie dla Access Hollywood. Jego słowa bardzo zaskoczyły. Podczas rozmowy ujawnił, że to artystka była muzą stojącą za niektórymi z jego wcześniejszych piosenek.

Potrzeba dużo odwagi, aby powiedzieć kobiecie, że kochasz, że JĄ kochasz. Przez pięć lat bałem się, że zostanę przez nią odrzucony, co po prostu powstrzymywało mnie od zrobienia za każdym razem kroku – lub po prostu brak mi było pewności siebie. Wiesz, to zajęło po prostu dużo czasu. Przygotowanie zajęło mi dużo czasu. To znaczy, miałem pięcioletnią rozgrzewkę, żeby w końcu móc jej powiedzieć, jak się czułem! – wyznał.

Czy ktoś dałby wiarę, że bożyszcze nastolatek, boi się odrzucenia? A jednak. Camila musiała poczekać 5 lat, zanim Shawn się przełamał.


Halloween 2020 - Shawn Mendes i Camila Cabello

Halloween 2020 - Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×