Shawn Mendes pierwszy raz o związku z Camilą Cabello. Nie na to liczyli fani

Shawn Mendes o związku z Camią Cabelo

Shawn Mendes o związku z Camią Cabelo

Shawn Mendes skomentował związek z Camilą Cabelo. Zdobył się na niezwykłe szczere wyznanie, które mogło rozczarować jego fanów. Co takiego powiedział? 

Shawn Mendes i Camila Cabelo stworzyli duet, który zyskał sympatię setek tysięcy fanów na całym świecie. Hit Señorita od tygodni jest grywany w stacjach radiowych. Pikanterii dodaje fakt, że para jest razem nie tylko na scenie, ale też podobno w prawdziwym życiu.

Chociaż muzycy nie obnoszą się z ich uczuciem i nie wypowiadają się na jego temat, co jakiś czas przyłapywani są przez fotoreporterów w intymnych sytuacjach. Ich wspólne zdjęcia błyskawicznie obiegają media na całym świecie.

Zobacz: Shawn Mendes i Camila Cabello przyłapani na czułościach! Intymne zdjęcie opublikowała siostra gwiazdora

Shawn Mendes komentuje związek z Camilą Cabelo

Niedawno para wystąpiła w duecie podczas gali wręczenia nagród MTV VMA 2019. Kilka dni później Mendes zagrał solo na Mohegan Sun Arena w Uncasville. Podczas spotkania z fanami, jeden z nich zapytał piosenkarza, czy w ostatnim czasie jest zakochany. Shawn udzielił zaskakującej odpowiedzi, w której potwierdził, że jest w związku. Jednocześnie na ten temat wypowiedział się bardzo wymijająco.

Szczerze, chce powiedzieć, że z chęcią porozmawiałbym z wami o tej sprawie, ale nie jestem sam w tym związku. Jest też druga osoba i nie mogę mówić o tym, co czuję. Nie tylko ja o tym decyduje, wiecie? – przyznał artysta.

Zobacz: MTV VMA 2019: Shawn Mendes i Camila Cabello zaśpiewali hit „Senorita”! Na ten występ czekali wszyscy! [WIDEO]

Wygląda więc na to, że Shawn nie zamierza mówić o swoich uczuciach, chyba że jego ukochana zacznie na ten temat się wypowiadać. Fani, na oficjalny komentarz ze strony zakochanych, będą musieli jeszcze trochę poczekać. Do tego czasu mogą oglądać pełen emocji teledysk, który już stał się hitem internetu. Klip w ciągu dwóch miesięcy został wyświetlony ponad 537 milionów razy.

Zobacz: Shawn Mendes i Camila Cabello zafundowali fanom gorące amory na basenie! Sceny jak z filmu dla dorosłych! Czy to kolejna ustawka młodych piosenkarzy?!


Shawn Mendes i Camila Cabello w czasie MTV VMA 2019

Shawn Mendes i Camila Cabello w czasie MTV VMA 2019

Shawn Mendes i Camila Cabello - MTV VMA 2019

Shawn Mendes i Camila Cabello - MTV VMA 2019

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×