Szukaj

O związku Camili Cabello i Shawna Mendesa nagle zrobiło się cicho. A to dziwne, bo w ich relacji spore zmiany

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Gorący romans Camili Cabello i Shawna Mendesa zafascynował zarówno tabloidy, jak i wszystkich fanów show-biznesu. Odkąd para ujawniła swój związek, pojawiły się plotki o tym, co planują w przyszłości. O to cała prawda o ich relacji.

Shawn Mendes i Camila Cabello wspólnie nagrali utwór Senorita. Piosenka błyskawicznie stała się hitem nie tylko przez chwytliwy tekst i wpadającą w ucho melodię, ale także przez fakt, że wokół niej pojawiła się historia o tym, że artystów połączyło prawdziwe, silne uczucie. Początkowo młodzi ukrywali swój związek, jednak po pewnym czasie otwarcie zaczęli opowiadać o swojej relacji.

Cabello publicznie wyznała miłość Mendesowi. Ten nie pozostał jej dłużny i zdradził, jak wyglądają randki z przepiękną piosenkarką. Od czasu ujawnienia światu ich relacji, na ich temat powstały niezliczone artykuły. A ono cała prawda o ich miłości.

Jakie plany na przyszłość mają Camila Cabello i Shawn Mendes?

Trzeba zacząć od tego, że kwarantanna bardzo dobrze zrobiła związkowi młodych artystów. Odkąd razem spędzają czas w odosobnieniu na Florydzie, uczucie kwitnie. OK! donosi, że tak im dobrze w swoim towarzystwie, że  planują na stałe wspólnie zamieszkać, jak skończy się czas izolacji.

Rodzina Camili kocha Shawna, a on doskonale tam pasuje. Dali parze swój znak aprobaty i są szczęśliwi z ich powodu – mówi informator na temat stosunku najbliższych piosenkarki do młodego muzyka.

Dalej donosiciel magazynu twierdzi, że wzajemne zmagania pary z lękiem zbliżyły ich bardziej niż kiedykolwiek. Teraz ta dwójka jest podobno bardziej zakochana niż kiedykolwiek wcześniej.

Są bardzo podekscytowani mieszkaniem pod jednym dachem, zwłaszcza, że ​​daje im to doskonałą okazję do wspólnej pracy nad nową muzyką.

Inny tabloid, In Touch, donosi, że Shawn Mendes i Camila Cabello są już potajemnie zaręczeni.

Niedawno podczas romantycznej kolacji przy świecach Shawn poprosił Camilę, żeby za niego wyszła. Właściwie to wyrzucił z siebie – po prostu nie mógł się powstrzymać. Była zszokowana, ale oczywiście powiedziała „tak” ”.

Jak widać, przed młodymi rysuje się świetlana przyszłość, pełna miłości i wspólnych muzycznych projektów. Oby owocowało to przebojami na miarę Seniority.


Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Camila Cabello bez makijażu i Shawn Mendes bez koszulki

Camila Cabello bez makijażu i Shawn Mendes bez koszulki

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×