Szukaj

Shawn Mendes i Camila Cabello przyłapani na czułościach! Intymne zdjęcie opublikowała siostra gwiazdora

Shawn Mendes i Camila Cabello, to para, która w ostatnim czasie wywołuje sporo emocji. Paparazzi czyhają na każdy gest czułości z ich strony. Ostatnio wyręczyła ich siostra piosenkarza, która opublikowała zdjęcie brata, który całuje się z wybranką. I to w jakich okolicznościach! Zobaczcie.
Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Camila Cabello i Shawn Mendes naprawdę są parą, czy może wciąż udają romans na potrzeby promocji swojego utworu Senorita?

To pytanie ciągle wraca i nurtuje fanów, bo wielu z nich wciąż nie może uwierzyć, że na planie teledysku naprawdę zaiskrzyło, jak od kilku tygodni pokazują to Shawn Mendes i Camila Cabello. Zdaniem wielu ich romans jest zwykłą ustawką, chociaż zwolenników tej teorii zdaje się być coraz mniej, a wszystko przez kolejne zdjęcia pary, które średnio raz na tydzień obiegają internet.

Zobacz: Eva Longoria z wózkiem na czerwonym dywanie! To dopiero protest!

Ostatnio oliwy do ognia dolała siostra Shawna Mendesa Aliyah, która opublikowała zdjęcie pary, podczas przejażdżki w wesołym miasteczku. Fotografie z życia, i to publikowane przez najbliższych, mogą oznaczać, że i sceptycy zaczną myśleć, że związek Shawna i Camili, to nie jest ustawka.

Zobacz: Victoria i David Beckhamowie z dziećmi na bajecznych wakacjach! Tak pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy

Senorita na żywo – kiedy występ Shawna Mendesa i Camili Cabello?

Senorita w wersji live to coś, na co z niecierpliwością czekają wszyscy fani popularnych popowych wokalistów. Po tym, jak piosenka oficjalnie ukazała się w sieci, na jej punkcie oszalał cały świat. Utwór podbił listy przebojów w niemalże każdym zakątku naszego globu, a niezwykle gorący teledysk obejrzano miliony razy. Pikanterii dodały również zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali gwiazdy na trzymaniu się za ręce czy nawet na gorących pocałunkach. Teraz, stacja MTV oficjalnie ogłosiła, że Shawn Mendes i Camila Cabello wykonają Senoritę na żywo podczas gali Video Music Awards. Oj, będzie się działo.

Zobacz: Po 23 latach powraca Czar Par! Co nas zaskoczy? [WIDEO]


Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×