Shawn Mendes jest gejem?! Bożyszcze nastolatek publicznie o swojej orientacji seksualnej!

Shan Mendes jest gejem?

Shan Mendes jest gejem?

Orientacja seksualna gwiazdy hitu Treat you better od miesięcy jest tematem dyskusji wśród jego fanów. Czy Shawn Mendes jest gejem? Najnowszy komentarz ślicznego 21-latka pozostawia wiele nieścisłości.

Shawn Mendes to uzdolniony wokalista z Kanady, który zamiast na skandalach skupia się na działalności artystycznej i życiu rodzinnym. Piosenkarz, który 2 kwietnia zagrał koncert w Krakowie, regularnie wypuszcza nowe przeboje, unikając podsycania zainteresowania mediów swoją osobą. Mimo że muzyk stara się trzymać w cieniu, nie dla wszystkich jest on niewidoczny.

Od dłuższego czasu sporym zainteresowaniem kolorowej prasy za granicą cieszy się… orientacja seksualna artysty. Niektóre z tabloidów próbują udowodnić, że piosenkarz zdecydowanie bardziej od kobiet woli mężczyzn. Czy Shawn Mendes jest gejem?

Powodem spekulacji na temat rzekomego homoseksualizmu 21-latka ma być fakt, że od czasu, gdy stał się rozpoznawalny na całym świecie nie został przyłapany z żadną niewiastą u swojego boku, a przecież większość jego sławnych rówieśników zmienia kochanki jak rękawiczki, wystarczy spojrzeć na Justina Biebera, który do niedawna nie stronił do całonocnych, pikantnych igraszek z pięknymi dziewczynami.

Jakiej orientacji seksualnej jest Shawn Mendes?

Autor hitów takich jak Treat you better czy Life of the party nie wytrzymał i postanowił wreszcie skomentować medialne doniesienia z zakresu swojego życia prywatnego. W jednym z wywiadów przyznał, że ranią go wszelkie spekulacje na temat jego orientacji seksualnej:

To dla mnie bolesne. Wściekam się, gdy ludzie zakładają na mój temat różne rzeczy, ponieważ wyobrażam sobie tych, którzy nie mają systemu wsparcia, jaki mam ja i jak to musi na nich wpływać. Dlatego tak się rozgniewałem i widać, że wciąż się denerwuję. Nie sądzę, by ludzie rozumieli, że kiedy przychodzisz do mnie z czymś, co jest głupie, ranisz wiele innych osób.

Odpowiedź padła, ale raczej nie uciszy ona spekulacji na temat tego, czy Shawn Mendes jest gejem. A może w ten sposób młody artysta przygotowuje swój grunt pod coming out? Tak przynajmniej twierdzą niektórzy jego fani.

Zobacz: Shawn Mendes oszpecony! Jedna z polskich fanek załatwiła go na szaro! „Zostanie blizna”

Zobacz: Filip Chajzer wyznał, że jest gejem! Na antenie “Dzień Dobry TVN” dokonał zaskakującego i bardzo zabawnego coming outu!

Zobacz: Marc Jacobs wziął gejowski ślub! Tak spektakularnego wesela nie miały największe gwiazdy! Instagram tonie w przepięknych zdjęciach!


Shawn Mendes bez koszulki

Shawn Mendes bez koszulki

Shawn Mendes w samej bieliźnie – kampania Calvin Klein

Shawn Mendes w samej bieliźnie – kampania Calvin Klein

Jakiej orientacji seksualnej jest Shawn Mendes? Czy jest gejem?

Jakiej orientacji seksualnej jest Shawn Mendes? Czy jest gejem?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×