Zmysłowa Sharon Stone podczas wizyty w Polsce wyhaczyła sobie gorącego kochanka! Ona to dopiero ma oko!

Sharon Stone partner

Sharon Stone i Enzo Cursio są parą?

Sharon Stone była ostatnio widywana w towarzystwie znanego dziennikarza, nominowanego do pokojowej nagrody Nobla – Enzo Cursio. Okazuje się, że aktorka poznała niedoszłego Noblistę w Polsce.

Sharon Stone – choć skończyła 60 lat – tronu najseksowniejszej aktorki na świecie jeszcze nie oddała. Gwiazda światowego kina ma na swoim koncie ogrom spektakularnych sukcesów zawodowych, kilkanaście wspaniałych, niezapomnianych kreacji aktorskich. Równie ciekawie wygląda jej życie osobiste.

Sharon, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, zaliczyła kilka małżeństw, kilkanaście związków oraz kilkadziesiąt przelotnych romansów. Jej pierwszym mężem był George Englund Jr., syn aktorki Cloris Leachman. Kolejnym mężem seksbomby był Michael Greenburg, a trzecim małżonkiem aktorki miał przyjemność być Phil Bronstein.

Głośno było również o jej związku z Dwightem Yoakamem, amerykańskim muzykiem i aktorem, a następnie ze znanym producentem filmowym Williamem J. MacDonaldem. Mimo że Sharon cieszyła się ogromnym powodzeniem u mężczyzn, to szczęścia do nich raczej nie miała. Największym niewypałem okazał się jej trzeci maż Phil, który zostawił piękną żonę po udarze, który Sharon przeszła w 2001 roku. Od tej pory Stone nie związała się już na stałe z żadnym mężczyzną. Aktorka postawiła na przelotne romanse, najczęściej z młodymi i przystojnymi kochankami, których wymienia jak rękawiczki.

Taki układ pozwala jej wystarczająco poświęcić się wychowaniu trzech adoptowanych synów oraz zając globalną działalnością charytatywną. Ostatnio zmysłowa Sharon spotyka się z młodszym o 10 lat dziennikarzem Enzo Cursio. Okazuje się, że kochanków połączyła chęć niesienia pomocy oraz… wizyta w Polsce.

Sharon Stone poznała Enzo Cursio w Polsce

Warto wspomnieć, że Enzo Cursio był nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Dziennikarz jest znany z walki o humanitarne traktowanie emigrantów:

Do ich pierwszego spotkania doszło w 2013 roku w Warszawie, podczas Szczytu Noblistów. Stone odbierała wtedy Nagrodę Pokoju za „solidarne działanie na rzecz ludzi walczących z tragedią HIV i AIDS oraz za niesienie im nadziei – czytamy w „Życiu na gorąco”.

Jednak nie wiadomo czy Enzo jest jedynym kochankiem gorącej Sharon. Niedawno gwiazda była widziana w towarzystwie dwóch młodych przystojniaków, zatem jak widać na brak zainteresowania narzekać nie może.

Oby jak najdłużej!

View this post on Instagram

#photography #friends #relax #finally

A post shared by enzo cursio (@vincenzocursio) on

View this post on Instagram

What an honor ! #Pontifex #peace

A post shared by enzo cursio (@vincenzocursio) on

Odmłodzona Sharon Stone na okładce magazynu Vanity Fair! Wygląda na 60 lat?

59 letnia Sharon Stone korzysta z życia na całego! Jednego dnia pokazała światu swoich dwóch młodych kochanków!

Sroga mentorka z „Projekt Lady” zmieniła się w demona seksu! Wystarczyło, że odwiedziła fryzjera i już wygląda niczym Sharon Stone!


Sharon Stone i Enzo Cursio

Sharon Stone i Enzo Cursio

Enzo Cursio był nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla

Enzo Cursio był nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla

Enzo Cursio – partner Sharon Stone

Enzo Cursio – partner Sharon Stone

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×