Szukaj

Shakira zachwyca zdjęciem, na którym wygląda jak nastolatka. A jej nowa pasja? Sztos

Shakira

Shakira

Shakira już nie raz udowodniła, że w ogóle nie wygląda na swój wiek. Także jej zainteresowania przeczą metryce. Jej najnowsze zdjęcie dowodzi, że powinna mieć raczej naście niż 43. lata. Zobaczcie.

Shakira 2 lutego tego roku musiała na torcie zdmuchnąć 43 świeczki, a mimo to wygląda i zachowuje się jak nastolatka. Już niejednokrotnie udowodniła, publikując zdjęcia, że czas się jej nie ima, a energii może jej pozazdrościć cała drużyna cheerleaderek.

Artystka zrobiła światową karierę. Zadebiutowała już w 1991 roku, w Kolumbii ukazał się wtedy na rynku jej pierwszy album studyjny – Magia. Jeszcze większą popularność zyskała, kiedy związała się ze słynnym hiszpańskim piłkarzem, Gerardem Piqué, z którym stworzyła szczęśliwą rodzinę. Wychowują dwóch synów Milana i Sashę. Para doskonale sprawdza się w roli rodziców, czego dowodem są zdjęcia chłopców, które co jakiś czas trafiają do sieci.

Dzisiaj Shakira opublikowała zdjęcie, którym zachęca do poszukiwania coraz to nowych pasji, niezależnie od wieku – wygląda jak nastolatka.

Shakira odkryła nową pasję

To, że Shakira jest bardzo wysportowana, a kondycji może jej pozazdrościć niejedna osoba, to już wiemy. Jest też pełna pasji, a jak już się za coś zabiera, to doprowadza to do perfekcji. Nigdy też nie spoczywa na laurach, zawsze idzie do przodu. Tym razem zachęciła internautów do poszukiwania nowych pasji, sama chwaląc się swoją.

Na zdjęciu pozuje z deskorolką. W czapce z daszkiem, T- shircie i krótkich spodenkach wygląda jak nastolatka. Zresztą nauczyć się jazdy na desce po czterdziestce? Nieźle.

Zawsze mówię, znajdujcie nowe hobby w waszym życiu – napisała.

Coś czujemy, że już wkrótce będzie śmigać razem z synami. Milan i Sasha mogą być bardzo dumni ze swojej mamy.


Shakira - nowa pasja

Shakira - nowa pasja

Shakira i Black Eyed Peas - Gril Like Me

Shakira i Black Eyed Peas - Gril Like Me

Shakira bez makijażu i w piżamie

Shakira bez makijażu i w piżamie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×