Szukaj

7-letni synek wystylizował Shakirę na bóstwo. Sam zaprojektował jej strój. Co za talent

Shakira, syn Milan

Shakira, syn Milan

Shakira ma bardzo zdolnego synka. 7-letni Milan okazuje się być utalentowanym stylistą. Jak ubrał swoją mamę?

Shakira i Gerard Piqué razem wychowują dwóch synów. Chłopcy są owocem wielkiej miłości pary. Wokalistka i piłkarz poznali się w 2010 roku podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej. On występował w barwach Hiszpanii, która wówczas wygrała mundial, a ona nagrała hymn imprezy, wielki przebój, piosenkę Waka Waka. Jak mówiła kilka lat temu, była to miłość od pierwszego wejrzenia:

Podczas Mundialu poznałam miłość mojego życia. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Oboje wiedzieliśmy, że już zawsze będziemy razem.

Obecnie na profilu gwiazdy możemy podziwiać, jak 7-letni Milan i 4-letni Sasha pięknie się rozwijają, pokazując swoje predyspozycje i talenty, którymi Shakira chętnie chwali się w sieci.

Shakira pochwaliła się talentem syna

Czas kwarantanny wiele rodzin znanych i zapracowanych gwiazd wykorzystuje, żeby pogłębić więzi i nadrobić zaległości w takim prostym byciu ze sobą. Do takich par z pewnością należą Shakira i Pique.

Piosenkarka na swoim Instagramie dosyć często pokazuje, jak spędza czas z synami, a dzisiaj pochwaliła się, jak zdolny jest starszy z nich, Milan. Okazuje się, że sam zafarbował t-shirty i ubrał w nie swoją mamę. Ma dopiero 7 lat, a już przejawia talent na miarę Jeana Paula Gaultier. Jego dzieła są naprawdę imponujące, zważywszy na młody wiek.

W koszulce z barwników, którą dla mnie zrobił mój syn Milan! – napisała.

Pomysłem i wykonaniem koszulek przez Milana zachwycili się obserwujący, którzy nie tylko komplementowali słynną mamę, która w T-shircie od syna wygląda jak nastolatka, ale także docenili kreatywność i talent chłopca.

Zobacz także: Shakira z synami na siłowni. Sasha i Milan to chyba najpiękniejsze dzieci w show-biznesie! Co za fryzury! 


Shakira wystylizowana przez syna

Shakira wystylizowana przez syna

Koszulki zaprojektowane przez Milana Pique

Koszulki zaprojektowane przez Milana Pique

Shakira z Gerardem Pique i synami, Sashą i Milanem

Shakira z Gerardem Pique i synami, Sashą i Milanem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×