Lady Gaga miała sukienkę z mięsa, a Shakira ma z warzyw. Tak wystylizowana od stóp do głów wygląda bardzo apetycznie

Shakira i Lady Gaga

Shakira i Lady Gaga

Lady Gaga kilka lat temu pochwaliła się oryginalną kreacją, która składała się z kawałków mięsa. O niemal tak samo kreatywną suknię pokusiła się Shakira, która postawiła na taką złożoną z warzyw. Internauci są zachwyceni. 

W 2010 roku Lady Gaga zaskoczyła wszystkich. Podczas gali MTV VMA pojawiła się w kreacji złożonej z kawałków argentyńskiej wołowiny. Zaprojektował ją Franc Fernandez. Gwiazda odebrała w niej nagrodę w kategorii Klip Roku za teledysk Bad Romance i przyciągała spojrzenia fotoreporterów.

Ten strój nie przeszedł bez echa. Zaczął być komentowany w kolorowej prasie, a także krytykowany przez obrońców zwierząt. Zarzucali artystce, że wykorzystuje cierpienie czworonogów do swojej promocji. Gaga w jednym z wywiadów powiedziała, że nieprzypadkowo wybrała taką stylizację. Chciała zwrócić uwagę na homoseksualistów, którzy muszą ukrywać swoją orientację w służbach wojskowych. Podkreśliła też, że jest weganką:

Jestem weganką, więc nie założyłam ubrania z mięsa tylko dla wywołania skandalu. Nie chcę obrazić nikogo, kto jest wegetarianinem lub weganem, wiadomo przecież, że jestem otwarta na wszelkie inności. Zrobiłam to, żeby walczyć o prawa tych, którzy muszą nosić mundur, ale nie mogą przyznać się, że kochają ludzi tej samej płci.

Kreacja, którą nosiła Lady Gaga trafiła do Rock and Roll Hall of Fame Museum w Cleveland.

Shakira w sukni z warzyw. Jak wygląda?

Nie tylko Lady Gaga, ale także Shakira pochwaliła się stylizacją, w której wygląda apetycznie. Na Instagramie pokazała filmik, na którym pojawia się w sukni stworzonej z zielonych warzyw. Góra kreacji powstała z liści, dół z groszku. Gwiazda we włosach ma duży, kolorowy kwiat. Taką propozycję przygotował dla niej jeden internauta, który umieścił filmik na TikToku. Zachwycona piosenkarka udostępniła go w swoich social mediach i podpisała:

Może dieta wegetariańska by mi pasowała ♥ ️ @rubyperman

Internauci komentują filmik i doceniają kreatywność twórcy wideo:

  • Ale świetny pomysł. W takim wydaniu wyglądasz zabójczo.
  • Jaka  odważna stylizacja. Super.
  • Nie mogę się napatrzeć. Bardzo mi się to podoba.

Zgadzacie się z tymi opiniami?


Shakira w sukni z warzyw

Shakira w sukni z warzyw

Lady Gaga w mięsnej sukience wystąpiła na gali MTV VMA 2010

Lady Gaga w mięsnej sukience wystąpiła na gali MTV VMA 2010

Jak dzisiaj wygląda mięsna sukienka Lady Gagi?

Jak dzisiaj wygląda mięsna sukienka Lady Gagi?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×