Shakira wyprostowała i przefarbowała włosy! Wow! Prawie jej nie poznaliśmy

Shakira włosy fryzura

Shakira włosy fryzura

Shakira w prostych włosach pokazuje się niezwykle rzadko. Tym razem jednak gwiazda zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z przygotowań do występu w ramach trasy El Dorado. Widok powalił internautów na kolana.

Kolumbijska piosenkarka zachwyca swoją urodą od lat. Nieważne co ubierze, bądź jak się umaluje – zawsze wygląda pięknie. Jest to zapewne zasługa jej latynoskich korzeni. Gwiazda często porównywana jest do Jennifer Lopez, która uznawana jest za najseksowniejszą dojrzałą kobietę na świecie.

Zobacz: Jennifer Lopez i Shakira razem na Super Bowl 2020! Jeszcze nie wystąpiły, a już zrobiło się gorąco! Tylko spójrzcie na ich wspólną sesję

Najnowsze zdjęcie, które opublikowała Shakira wzbudziło zachwyt wśród internautów z całego świata. Artystka pokazała się w zupełnie nowym obliczu. Latynoska gwiazda wygląda świetnie w wyprostowanych i upiętych na czubku głowy włosach.

Zobacz: Shakira pokazała swoje zdjęcie sprzed 20 lat! Inna fryzura i styl. Ciężko uwierzyć, że to obecna blond piękność

Shakira wyprostowała i przefarbowała włosy

Nowym zdjęciem piosenkarka promuje film dokumentalny ze swoim udziałem. W tle możemy zobaczyć plakat reklamujący tę właśnie produkcję. Myślicie, że film będzie ciekawy i warty obejrzenia? My jesteśmy pewni, że tak! W końcu Shakira, to jedna z największych gwiazd światowej muzyki. Na jej koncerty przychodzą tłumy, a płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Tylko album Laundry Service, z którego pochodzi przebój Whenever, Wherever nabyło 4 miliony słuchaczy w samej Europie, w tym 100 tysięcy w Polsce.

Wróćmy jednak do metamorfozy Shakiry. Nowa fryzura gwiazdy wybija się na pierwszy plan zdjęcia. Reszta jest bardzo stonowana i neutralna. Makijaż na jaki zdecydowała się gwiazda jest bardzo neutralny i delikatny – jedynie rzęsy są lekko wytuszowane.

Shakira ubrana jest w zmysłowy, delikatnie wycięty, czarny golf, który nie odwraca uwagi od niezwykłej urody piosenkarki. Pod zdjęciem odmienionej seksbomby, pojawiło się już ponad 200 tysięcy komentarzy, pełnych zachwytu nad urodą artystki

Zobacz: Zmysłowa Shakira uchwycona w obiektywie swojego 4-letniego syna! Tak wystrzałowej foty nie zrobiłby nawet Marcin Tyszka!

 

Zobacz: Seksowna Shakira skopiowała stylizację Jennifer Lopez! Kolumbijska gwiazda wyglądała jak gorąca J.Lo! W sieci zawrzało!


Shakira w prostych włosach

Shakira w prostych włosach

Shakira w prostych włosach

Shakira w prostych włosach

Shakira jak Jennifer Lopez

Shakira jak Jennifer Lopez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×