Shakira na gorących zdjęciach w sesji dla popularnego magazynu. Anna Lewandowska mogłaby pomyśleć o podobnych fotkach

Shakira w gorącej sesji

Shakira w gorącej sesji

Shakira pokazała zdjęcia z sesji dla popularnego magazynu. Wokalistka zachwyca formą, aż trudno uwierzyć, że urodziła dwoje dzieci. Anna Lewandowska powinna pójść w jej ślady.

Shakira jest jedną z najbardziej znanych popowych wokalistek na świecie, ale także też jedna z najpiękniejszych WAG’s. Swoją karierę zaczynała kilkanaście lat temu, a kluczem do międzynarodowego sukcesu okazał się utwór Whenever Wherever. 

Praca nie przeszkodziła Shakirze ułożyć sobie życia prywatnego. Gwiazda przez kilkanaście lat tworzyła związek z synem prezydenta Argentyny. Para niespodziewania rozstała się, a na drodze piosenkarki stanął o dekadę młodszy od niej Gerard Pique. Przystojny piłkarz zawrócił jej w głowie podczas mundialu w RPA w 2010 roku. Wokalistka i środkowy obrońca klubu FC Barcelona poznali się podczas nagrań do teledysku Waka Waka, który to utwór był hymnem mistrzostw. Od tamtej pory są nierozłączni i doczekali się dwóch uroczych synów. Rodzice chętnie chwalą się kadrami, na których pozują z 8-letnim Milanem i 6-letnim Sashą.

Shakira cały czas spełnia się także w show-biznesie. 44-letnia gwiazda zachwyca formą i nie ma wątpliwości, że należy też do najpiękniejszych WAG’s. Właśnie pokazała się w gorącej sesji dla Cosmopolitan. Anna Lewandowska powinna pomyśleć o podobnej.

Shakira w gorącej sesji dla magazynu

Shakira prowadzi aktywnie social media. To tam pochwaliła się gorącą sesją dla Cosmopolitan. Nie jest tajemnicą, że partnerka Pique jest bardzo wysportowana i może się pochwalić świetną formą – ostatnio znalazła nową pasję, jaką jest deskorolka, ale też nie oszczędza się na siłowni, na którą często zabiera synów. Fotografie, które pokazała, są tego najlepszym przykładem.

Pod postami, które udostępniła na Instagramie, aż mnoży się od komplementów.

  • Jestes najbardziej HOT na świecie.
  • Cudnie wyglądasz!
  • Najpiękniejsza.
  • Ale ty masz figurę.

Zdaje się, że podobną sesją mogłaby się zainteresować Anna Lewandowska. Efekty z pewnością byłyby zachwycające.


Shakira w Cosmopolitan

Shakira w Cosmopolitan

Shakira w Cosmopolitan

Shakira w Cosmopolitan

Shakira w Cosmopolitan

Shakira w Cosmopolitan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×