Oto Shakiry „kombinezon zemsty”. Tak wyglądała, kiedy dosadnie podsumowała związek z Pique

Shakira u Fallona

Shakira u Fallona

Shakira pojawiła się w obłędnym kombinezonie w The Tonight Show Jimmy'ego Fallona. Jak wyglądała i co powiedziała o związku z Pique?

Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach związku, w atmosferze skandalu z romansem w tle. Piłkarz związał się, wszystko na to wskazuje, że jeszcze podczas relacji z wokalistką, ze swoje pracownicą. Echa rozejścia się słynnej pary nie milkną, a wokalistka postanowiła przepracować traumę, nagrywając piosenki.

Shakira nagrała piosenkę, w której rozlicza się z Pique

Wokalistka postanowiła rozliczyć się z ojcem swoich dzieci już kilka tygodni temu. Nagrała piosenkę, w której nie oszczędziła ani jego, ani kochanki piłkarza. Utwór w kilka godzin stał się viralem.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – śpiewa Shakira.

Sukces, jaki odniósł Music Session, vol. 53, zaskoczył wszystkich, a chyba najbardziej samą Shakirę. Nieco więcej o tym opowiedziała w talk-show Jimmy’ego Fallona.

Shakira w obłędnym kombinezonie w The Tonight Show

Shakira i Bizarrap wystąpili w The Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Opowiadali, jak doszło do tego, że razem napisali piosenkę, która stała się wielkim hitem i pobiła kilka rekordów Guinessa. Zdradzili też, jak doszło do współpracy.

Okazuje się, że o Bizarrapie powiedział wokalistce jej syn Milan, twierdząc, że muszą ze sobą coś nagrać, bo to będzie hit. Aż trudno uwierzyć w takie wyczucie dziesięciolatka.

Shakira opowiedziała o tym, co działo się, kiedy Music Session, vol. 53 stało się najczęściej odtwarzanym utworem na wielu platformach streamingowych i dosłownie rozbiło bank. Mimochodem wspomniała także, jak wyglądał czas po rozstaniu z Gerardem Pique:

Miałam bardzo ciężki rok po separacji. Stworzenie tej piosenki było dla mnie bardzo ważne. To było zdrowe ujście dla moich emocji. Kiedy opublikowaliśmy ten utwór, nie miałam poczucia, że mam fanów. Miałam już siostrzeństwo kobiet, które przeszły przez to samo co ja, które czują to, co ja, które musiały tolerować tyle g*wna co ja. Napisałam tę piosenkę dla samej siebie. Ale teraz widzę, że wiele kobiet też tego potrzebowało, takiego forum, głosu, który by je reprezentował – powiedziała.

Shakira u Fallona pojawiła się w kombinezonie z prześwitującym topem, który ledwie zakrywał jej część piersi i skórzanych spodniami z rozcięciami na udach. Występ w The Tonight Show poniżej. Zwróćcie uwagę, że publiczność śpiewa razem z wokalistką.


Shakira u Jimmy'ego Fallona

Shakira u Jimmy'ego Fallona

Shakira u Jimmy'ego Fallona

Shakira u Jimmy'ego Fallona

Shakira

Shakira

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mega odważnie się ubrala bo teraz będzie do wzięcia ale że względu na dzieci nie powinna aż tak eksponować swojego ciala

 • Gość A pisze:

  Nie, ona już by przestała się wygłupiać. On i tak to ciebie nie wróci , a ty się tylko ośmieszarz

  • Gość pisze:

   Już chciał wrócić. Ona powiedziała, że lowelasa nie przyjmie. I to jest nauczka dla wszystkich lowelasów. Odchodzisz od żony, to nie wracaj. Żyj, jak żałosny doopek.

 • Gość pisze:

  Jak inni grunt że są coś warte wraca karma ale pośladki super a o reszte zadba nauka szkoda że na wycieraniu r….ja przez kpchdgbl ale jakie profy taka nauka byle kasa się zgadzała i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×